şükela:  tümü | bugün
  • "yiyemeceğin salamın altına yatmayacaksın" sözünü tutamamış yazarın hezeyanı. bir de direniş mireniş diyip yüceltmiyorlar mı asdkjkjfa. sanki naptın la, programla entry sildin neyin direnişi?

artislik yapmadınız mı, yaptınız. direniş ile sözlüğe zarar vermediniz mi, verdiniz. direnişiniz yalan olunca çaktırmadan entry girmeye başladınız mı, başladınız. ama suçlu olan sizin gibi sözünü tutamayan adamları deşifre eden yazar mı oluyor şimdi? evet tam bir primci ekşi yazarı davranışı.

bu da benim kampanyam olsun:

(bkz: entry'lerini silen yazarlar sözlükten atılsın)
  • tanım: çok geç kalınmış kampanyadır.

kafanın basmadığı bir konuda da insanları eleştirebilirsin eyw ama hakaret edemezsin, sözlük son dönemde kişilere alenen hakaret edilmesi konusunda hiç bir önlem almıyor. kimsenin sana zararı yok adam entrylerini silmiş kendince sevdiği yıllarca yazdığı sözlüğe tepkisini ifade etmiş. sen kimsin ki, gelip hakaret ediyorsun beş para etmez on para etmez diyerek kim olduklarını bilmediğin yüzlerce insana kafana göre saydırıyorsun. birde şuku bekliyor araştırmacı gazeteci ya 3 gün uğraşmışmış.

ayrıca taytsız kral nickli kişiyi barbarca destekleyen onun gibi her hakareti ederek insanlara laf edenler var. ulan size ne yaptı bu entrylerini silen insanlar ne zararı oldu sana. sözlüğe zarar vermişmiş. ne ara sözlük bu barzolarla doldu anlamıyorum.
  • uçurmak saçma da sözlükte durduk yere şu oluşturduğu nefret ve kavga ortamı için bir şekilde kınanmalı. ağır trollük yaptığı.
  • (bkz: tanırım iyi çocuktur)

ulen işinize gelmeyen herkes uçurulsun zaten. ifade özgürlüğü palavrası altında dine, diyanete, ak parti seçmenine saldırırken iyi ama işin ucu size dokundu mu yoooo ne ifade özgürlüğü abi, her şeyin bi sınırı var hafifliğine geliyorsunuz. götoşlar sizi.

böyle malca bi kampanya sonunda uçurulursa iyi gülerim yalnız. hep ben mi uçurulacağım amk. hayreti mucip. eved.
  • ikiyüzlü şov amaçlı entryler girip bakın biz olmazsak sözlük bi hiçtir diyen adamların tıpış tıpış geri dönmesini gösteren bir yazar hakkında başlatılan çocukça kampanya. oğlum biraz dik durun lan. artist artist entry girmek iyiydi değil mi? şimdi isteyen istediğini yapar moduna geçtiniz hemen.

taytsiz kral'ın açtığı başlık, yazarlar ağlamaya başladığına göre amacına ulaşmış.
  • adam laps diye yapıştırdı tespiti ne uçması elimde olsa kendisine madalya ve dürüm, ayran çiftini ısmarlayacağım. sil entryleri sonra gel ben aslında bırakmadım, artık emek vermeden yazıyorum da bilmem ne...
  • bilinçli olarak, isim de vererek hakaret ettiği, hedef gösterdiği ve de fişleme yaptığı için zaten kanunen de yasak bir iş yapmış. oradaki her yazarın kişiyi bizzat şikayet etme hakkı vardır.

sözlükten uçurulmuyor, bahsi geçen entry yönetimce silinmiyorsa, ifade çağrılmak da yeter.
  • tanımam etmem.

önce uçurulsun dendiğini gördüm. "bu kadar fazla insan galeyana geldiyse haklı da olsa haksız da olsa ters bir yerden girmiş konuya herhalde" dedim. oturdum bir de çok lazımmış gibi asıl infial yaratan entry'i okudum. 800 yıllık hayat tecrübemle söylüyorum ki hepiniz malsınız.

ulan ortada çok basit bir şey var. entry'lerimi siliyorum demişsiniz. sözlük paradigması içinde kimliğiniz olan, yüzünüz olan mahlaslarınızla. umuma açık olan isminizle. sonra da tekrar gelip entry yazılmış. eyvallah, geri de gelin zaten, ne iyi etmişsiniz, o ayrı. adam da diyor ki "gidiyorum dediniz, ama gitmediniz." bu yani. lan bariz olanı söylemiş işte. ha sivri dilli söylemiş de zaten sözlüğün belli bir tonu var. onun içinde garip kaçmayacak şekilde yazmış adam.

seri eksile peki eyvallah, sözlük mekanizması içinde doğru-yanlış'tan bağımsız olarak var olabilen bir mekanizma. sen de adama saydır, kavga et. başlığın altında gel anlat "silmiştim şimdi tekrar yazıyorum, ama niye yazıyorum." çok gaza geldin hadi özelden küfrettin. de yuh amk sözlükten uçurulsun nedir? bu mu ifade özgürlüğünden anladığınız? ucu sana dokunana kadar her şey yazılsın ama sana uzanınca uçurulsun mu? bu mu? biraz tanıdık geliyor mu bu yaklaşım başka bir yerlerden acaba?

bence uçurulmasın. adam bir ithamda bulunmuş. "neee adımı kullandı" diye galeyana geleceğinize - ki adımızı ifşa etmek ne demekse, sanki tc. kimlik no'nuzla birlikte yayınladı sızan database'den toplayıp, sikindirik mahlasınız ifşa olup olan - oturun anlatın adama ortadan, aynı başlık altından. bakarsınız yanlışlıkla bir diyalog kurar, derdinizi anlatabilir, birinin de ne demek istediğini anlarsınız.

(bkz: bela geliyorum demez/@upir) olayın özü bu. valla bakın. sebep sonuç ilişkisi kurulamadığı için sanıyorsunuz ki her şey şahsınıza saldırı. tekrar diyeceğim, şahıs neyse artık burada nick üstünden...

edit: olm fişleme mişleme diyorsunuz 4 defa açıp tekrar baktım asıl entry'e, gözümden kaçırdığım bir fiş mi var. lan belli bir süre içinde umumi olarak yazılmış bir beyan ile alakalı isimleri eşleştirip liste yapmış. her şey açık, gerçek şahıslara uzanan tek bir parmak yok. fişleme diyince anladığınız buysa size kolay gelsin hayatta.
  • işsiz bir adamla uğraşan işsizlerin kampanyasıdır. geçiniz.