• tayyip bıyıklı akademisyendir. bugün trt ekranında, musul işgalini derin analizleri ile ergenekon'a bağlayarak geleceğini garantilemiştir. ulan ergenekon böyle güçlü ise, böyle bir gücü varsa musul'la ne diye uğraşsın? niye musul? petrol var. ee kuzey ırak'ta petrol yok mu? var. peki, tırlar bu adamlara silah taşıdı mı? evet taşıdı. hiç düşündün mü? yok düşünmedim, iyi.
  • yeni bir görüş ya da tutarlı bir eleştiri ortaya koyamayan ya da koymaya çalışmayan, tüm kitapları birbirinin tekrarı olan insan. bir de birçok üniversitede ders kitabı diye okutulur bunlar türkçe kaynak kıtlığından (artık aşıldı bu durum okutmayın arı'nın kitaplarını) ve dolayısıyla orjinal kaynakları okumayanlar yanlış veya eksik öğrenir çoğu teoriyi.
  • bölümüm icabı kendisinin piyasada olan ismini duyduğumdan, denk gelmişken dersine girmek ve dersten sonra bir iki kelam etmek istemekteydim.derse giriş kısmını gerçekleştirdim.türkiye tarihi ile ilgili uzun konuşmasının ana fikri hep "son 9 yıl" ve 2002 yılından sonra" idi.siyasi bir partiye yakın olmasını yadırgamak kimsenin haddine değildir, çok normaldir.ancak bu durum profesör ünvanıyla birlikte derste propaganda haline dönüşürse orada durup düşünmek gerekir.

velhasıl kelam bitmek bilmeyen dersin sonlanışı ile birlikte koşarak uzaklaştım.
  • sacma test sistemi sebebiyle ogrencilerin calısmaktan vazgecip sayısal loto bagımlısı olamasına sebebiyet veren sahis
    (bkz: asagidakilerden hangisi asagidadir)
  • sınav sonunda artizlik olsun diye "hocam kitabınızı imzalar mısınız" diye uzattığınızda, dersten kalacağınızdan o kadar emindir ki; "daha burdasın, imzalarım" der.
  • çocukların yanarak öldüğü yurttaki yangına "kader" sonuçta diyebilecek nitelikte bir pof.
  • denetimsizlik, bağımsızlık ve kasten cinayeti "kader" olarak tanımlayan şahıs.
    üstelik prof..
    mesela kader bazi insanların cehenneme direk gidecek olması olabilir. kasten insan canına kıyan insanlar mesela.
  • bir kader de onlara vurur inşallah.
  • bir finalde "balistik füze nedir?" gibi bir soru sormuş hoca.klasik soruları kadar çoktan seçmeli sorularıyla da ünlüdür.cevaplar çeldiricilik unsurunun bokunun çıkarılması sonucu mistik hale getirilerek mana alemine geçmenize dahi sebep olabilir.ancak değerli bir hocadır.bıyıkları ve gülüşü 10 numaradır.
  • gene kitap yazmıştır. gene yazmasından korkulmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap