• tayyip tamam da , ebrar kız ismi değil mi yahu?
  • trabzonspor taraftarı anladığım kadarıyla izlemiş, beğenmiş ve kendisinden çok şey bekliyor.

19 kasım 1999 doğumlu orta saha merkez ve kanatta oynayan sol ayaklı futbolcu. elbette trabzon doğumlu.
  • 1999 doğumlu gelecek vaat eden trabzonsporlu orta saha.
    özellikle fiziğini biraz daha geliştirirse son dönemde iyi işler çıkartan trabzonspor altyapısının türk futboluna hediye ettiği yeni yetenek olacaktır.
    kesinlikle takip edilmelidir.

(bkz: ebrar cumur)

ayrıca; ulen hakkındaki ilk entariyi ben girmiştim lakin heyecandan elim ayağıma karışınca demek ilk ismini yazmayı unutmuşum. bu yüzden ekşi sözlüğü göreve davet ediyorum entryimi buraya taşıyın.*
  • trabzon alt yapısından yetişen, bu sene 19 yaşında olmasına rağmen u21 takımında oynayan azerbaycan asıllı genç yetenek.

bugun oynanan gs u21 trabzon u21 maçından parlıyor resmen. maçı fatih terim de izliyor. çok zor ama umarım 12 yaşından beri trabzonspor formasını terleten bu kardeşimizi galatasaraya kazandırır.
  • transfermarkt’ta 11-11-2019 itibariyle sakatlığı geçtiği belirtilen , bilekleri iniesta kıvamında olan ts’nin altyapı topçusu.

geçirdiği yanlış ameliyatlar ile iyileşme süreci uzadı ve umarız sakatlığı kronikleşmez.

gelişimi yakından takip edilmesi gereken wonderkid !!

gelişe dur çocuk.
  • türk futbolunun yeni yıldızı olacak çocuk. trabzonspor onu 2 yıl istanbulspor'a kiraya verdiği için pişman olacak. bir yıl yapsana ne kaybedersin?
  • trabzonspor’da as takımla oynadığı maçta gördüğümden beri her sezon başı a takım kadrosunda görmeyi beklediğim ama göremediğim genç yetenek.
    yaşadığı uzun süreli sakatlık onu çok etkiledi. hangi sezon hangi maç (hazırlık olabilir) tam hatırlamıyorum ama izlediğimde çok beğenmiştim.
    umarım kendini geliştirir.
  • bu başlık ileride değerlenebilir. geçirdiği sakatlıklar gelişimini sekteye uğrattı ama kısa sürede toparlanarak a milli takıma kadar yükseleceğini düşünüyorum. çünkü o kalite ve yetenek var.
hesabın var mı? giriş yap