şükela:  tümü | bugün
 • mgk eski genel sekreteri emekli orgeneral tuncer kılınç'ın ortaya attığı çılgın öneri.

  buyrun linki: http://www.internethaber.com/…21&uniq_id=1164874668

  50 yıl geçti farkedemediler. bu kadınlar saçlarının tek bir teli gözükse bile cehennemde yanacaklarına inanıyor (salt emine erdoğan bağlamında değil bu lafım)

  bu durum belirli bir zümrenin başını örten kadınlara bakışını çok iyi gösteriyor. kendileri güç/iktidar uğruna bazı değerlerinden vazgeçebilecekleri için başı örtülü kadınların da aynısını yapacağını düşünüyorlar. sanırım başörtüsü siyasi diye yıllardır çemkirmelerinin temelinde de bu yatıyor. zira öteki türlüsünü akılları almıyor. bezirgan zihniyeti işte.

  size ne ki kadının başörtüsünden?

  hanginiz dünyevi iktidar için cehennemde yanmayı göze alır yaw? ha ben cehenneme inanmıyorum ama inanıyor olsam sokarım koltuğuna derim.
 • ulkeye seriati mayolu hatunlar getirirse eyvallah denilecegini anladigim bir cumlemsi..
 • bazı çıkarımlar yapılabilecek öneri.
  emine erdoğan tek başına tanımsız bir boş kümedir, görülen tayyip erdoğan ın eşidir. tayyip erdoğan ın eşi olduğu için referans tayyip erdoğandır, tayyip erdoğan ın bağımlı değişkenidir.
  tayyip erdoğan ın konumu, yeri oturduğu koltuğa göre emine erdoğan ın tercihleri değişir. emine erdoğan ın ne düşündüğünün, ne yapmak istediğinin hiçbir önemi yok. çünkü o emine erdoğan değil, "tayyip erdoğan ın eşi"dir.
 • tamamen yanlis bir öneridir. dogrusu : "tayyip erdogan köske möske cikmasin" seklinde olmalidir.
 • "paris hilton da ba$ortusu takip akp ba$kani olsun!" (frank oz, during the filming of sw7)
 • hariçten gazel okuyan bedbaht bir söz. zatı şahane şöyle demiş: "tayyip bey eşinin başını açıp, bu tutumdan vazgeçer, gider oraya oturursa, başımla beraber otursun".

  "başınla beraber oturmak isteyen var mı?" diye sorarlar adama. "başını nereye sokarsan sok da burnunu sokma" demez mi biri çıkıp da?
 • tamamen saçma bir öneri. önemli olan başı açmak değil, beyini açmaktır. beyinin çalışmasına izin vermektir. ayrıca sanılanın aksine kadınların başlarını örtmelerinin nedeni bir tek saç teli görünse bile cehennemde yanacaklarını bilmeleri değildir. kadınların başlarını örtmelerinin nedeni bir tek saç teli görünse bile kocadan, babadan, abiden dayak yenileceğini bilmeleridir. emine hanım da zamanında abisinin ve babasının zoruyla başını örttüğünü zaten kabul etmiştir.