402 entry daha
  • 1 saat geçmez, fetö yle bağlantısı çıkar.. ergenekoncu olur.. gladio nun neferi ilan edilir.. ben diyim müebbet, sen de idam..

oracıkta vururlar adamcağızı.. çoluğu çocuğu perişan olur..

sorarlarsa hükümet halka hizmet için var, demokratik ülke falan dersin.. kim bilecek..
  • temassız özellikli pos cihazı atar ise belki bir şeyler koparabilir.
  • atamaz ki, yazar kasasına bile haciz gelmiştir.
  • en çok da, reislerinin her "ezan bayrak vatan millet" açıklamasından sonra dış mihrakları hedef göstermesiyle para verip satın aldıkları iphon'ları kıran, kolaları döken, portakalları bıçaklayıp dolar yakan esnafın fırlatmasını bekliyorum. temsili olarak yazar kasa fırlatma etkinlikleri tertip edilmeli mesela.
  • geçenlerde bir insan kendini yaktı, sadece yandığıyla kaldı.
    yazar kasasına yazık olur.

çocuklarım aç diyorum anlamıyor musunuz! ruhu şad olsun öldüğünü bilmiyordum, çok üzüldüm. elimizden başka bir şey gelmiyor, ne kadar üzüldüğümüzü sansakta o adamın acısını hiç bir zaman gerçekten anlamıyoruz, yoksa kafamızı bu kadar kuma gömmezdik.
    lanet olsun gece gece içimi yaktı, iki çocuğu kim bilir ne halde.
  • mancınıkla falan atması gerekir halkın adamına (!) 5 kmden fazla yaklaşamıyorsunuz çünkü
  • anasından doğmamıştır...
  • fetöcü mü, pkk'lı mı vatan haini mi, dhkpc'li mi, siyonist mi, dış güçlerin maşası mı seçsin beğensin alsın olası sıfatları. gözünün üstünde kaşın var desen aferdersin rum ilan eden adamlar bunu hiç affetmez.
  • mermi manyağı olur, net.devir o eski devirler gibi değil.en ufak eleştiriye bile tahammülü yok egemen güçlerin, çiftçiye al ananı git burdan diyeli neredeyse 10 yılı geçti ve artık daha acımasız ve daha sert yöntemleri benimsiyor bu iktidar.
  • fırlatcam amk fırlatcam da viyana kuşatmasında bu kadar defans yapılmamıştır uçan sineği yakalıyo pezevenkler
42 entry daha
hesabın var mı? giriş yap