şükela:  tümü | bugün
  • bir vatandaş olarak gerçekten merak ediyorum, benim göremeyip de akp seçmeni ya da genel anlamda tayyip erdoğan'ı sevenlerin gördüğü ne var ki kendisine bu derece sadıklar. olayı makarna, kömür, din v.s gibi dillere pelesenk olmuş kadük parametrelere bağlamak saçmalık. elbette ayni ya da nakdi yardımların, mütedeyyin gibi görünmesinin ufak bir etkisi vardır da, bu kişilerin kendi özel hayatlarında "din" çok önemli bir unsur değil ki. ya da üç, beş lira için birinin götünün kılı olma raddesine gelinmesi mümkün mü? yazılı basını takip etmiyorlar, sosyal medyayı takip etmiyorlar, görsel basın desen, herhangi bir televizyon kanalında ne kendisinin ne de partililerin anlamlı ya da mantıklı gelen tek cümlesi var. ee, bu bağlılığın kaynağı ne?

allah aşkına bir akpli yazsın da ufkum açılsın. [yalnız, şampiyon olamayınca rahmetli islam çupi'nin "fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte. adı konamaz" sözüne sığınan "bazı" fenerbahçe taraftarı gibi "reise olan sevdamız oooofffff çok başka bir sevgi, tanımlanamaz" şekline dönmesin kafi...]
  • (bkz: para)
  • bir ara mide kanseri idi. var olup da şuan göremediğimiz şey.

tanım: keşke görebilsek dediğimiz durum.
  • iti, köpeği, serseriyi, cahili, kafasızı, yobazı adam yerine koymuştur. bir baltaya sap olamayacak tipleri xxx başkanı yapmıştır. yandaşlarına hayal dahi edemeyeceği hayatın kapılarını açmıştır gerek ihalelerle, gerek çeşitli kurumlara yerleştirerek. e din sömürüsünü de ekle..

haliyle bu tipler de ölümüne sever reislerini.
  • trilyonları cukkaya indirebilecek kadar dini bütûn olması. hazret pek muhteremdir.

(bkz: cumhurbaşkanının 4 ayda 747 milyon lira harcaması)
  • ekonomiden anlamamasi ve dini siyasete alet etmesi mi? ve buna ragmen kendine ak partili diyen tipleri gostermistir
  • (bkz: diploma) var diyolla.
  • dinine bağlı olması kısmı da ilginç geldi.
    benim bildiğim dinine bağlı adam yalan söylemez.
    (bkz: 1 başbakan 2 erdoğan)
  • para ve imanın kimde olduğu belli olmaz demişler. var olup göremediğimiz, var olmayıp da gördüğümüz iki şey.
  • büyük ihtimalle türk tarihinin gelmiş geçmiş en kötü lideri olmasına rağmen hala büyük bir lider olarak görenler var demek ki.

yemin ediyorum bakkalım olsa ve sadece kapıda öylece durması için bir adam arıyor olsam yine de o adamı işe almam yani o derece.

konuşması güzel falan diyen var of klsdlf