• bana biri bu kadar iltifat etse rahatsız olurum ya, gerçi sayın cumhurbaşkanımız bu konuda hiç rahatsız değil. kendisini peygamber olarak görenlere bile 'haddinizi bilin, peygamber efendimiz ile beni nasıl karşılaştırırsınız' demediğine göre gayet hoşnut bu durumdan sanırım.
  • yalakalıkta çığır açanlar listesine bir numaradan giriş yapmış arkadaş, bu ne sevgi ah ya da daha doğrusu bu ne ızdırap ...
  • düşünsenize çocuğusunuz, büyüyüp şu videoya denk geliyorsunuz. anneniz "benim evlatlarıma herkes annelik yapabilir" diyor. ne desem gg.

bir yaratıcı var ve birinin ömrüne ömür katma itemi kendinde mevcutsa, hakkımızı ömür downloadıyla bitirmeyelim bacım. anne olmayı haketmeyecek saray soytarılarına anne olma hakkı tanımayarak başlasın işe sayın tanrı.
  • idrak yeteneğini kaybetmiş, haplanmis bir teyze, çok üstünde durmamak lazım,kula kulluk eden bir zavallı; yazık.
  • dualarının kabul edilmesini içtenlikle dilediğim kadındır.

"allahım; cb'yi sevenlerin hepsinin ömrünün kalanını al; ona ver. hatta küsuratları bahçeli'ye bile aktarabilirsin."

bak benim de gözlerim yaşardı...
  • fıkra olur bu; hatta yazdım.

buyrun;

hak iş toplantısında, koltuk kapma yarışında, katılımcılar ha bire reyislerine övgüler yağdırıyor, ona tapıp çok yaşa diye ağlıyorlarmış. kadının biri gelmiş sonra; yalamış da yalamış, yalamış da yalamış, en sonunda da ömrünü reyise bağışlamış;

hak iş başkanı durur mu, bakmış koltuk gidiyor;

-hanımefendi ne kadar güzel konuştu, sizi seven herkes size ömrünün kalanını hemen vermeye hazır. ben de ömrümü size vermek isterdim yüceler yücesi efendim. ama!!! hepimiz size ömrümüzü verirsek, size oyu kim verecek?
  • rte bu rezillik karşısında elini kaldırıp "hop kardeşim, peygamberimize soylendigi rivayet olunan bir cumleyi sen nasil bana karşı söylemeye cüret edersin" demediğine göre güç zehirlenmesinin ne boyutlara ulaştığını anlayın artık.
  • “benim evlâtlarıma herkes annelik yapabilir.”

bu kısmına kesinlikle katılıyorum.
  • (bkz: toplanak allah diyek)

ben bu cümleyi eden adama boşuna filozof demedim. adam tam zamanında ortaya koydu tezini.

yavaş yavaş oraya doğru gidiyorlar. asıl kötü tarafı bunu kendini müslüman olarak tanımlayıp en çok şirk koşanlar götürüyor o tarafa doğru.
  • verecek kadro kalmadiginda, harcanacak para kalmadiginda akp bitecektir. istanbul belediye secimlerinde gördük bunu.
hesabın var mı? giriş yap