• abicim, korkacak, çekinecek bir şey yok. halkın önünde eşit bir şekilde tartışacaksın halk da karar verecek kim haklı diye.
  • 'bizimki eşitlik değil üstünlük kurma çabası' dese avuçları patlarcasına alkışlayacak milyonlar var bu ülkede. önemli olan halkı tv lere açık oturumlara çıkartıp fikirlerini sormaktır.
  • katildigim onerme ama daha cok 15 temmuzun karanlik yuzu. gemicikler sorulacagi icin cekindigi bir durum
  • (bkz: #77855732)
  • dün akşam mersin ve tarsus suflesi verdiler şaka gibi değil mi allahaşkına yaa
  • çünkü karşısında kendi seçmeni gibi mal insanlar ya da sorular önceden ellerine verilmiş modaretörler olmadığı için kendisine yönlendirilen, sen yalancısın ! şu mitingte şunu şunu söyledin ama değil vs gibi binlerce argüman ve konu olduğu için o ortamda tayyip erdoğan sıçacaktır.

bir programda askeriliği 1979 da yaptım diğerinde 1982 de yaptım diyen. fetullah gülen ile 3 defa görüştüm deyip en az 10 tane farklı zamanlarda fotoğrafının olması her gittiği ilde bu hava alanını biz yaptım filan deyip ama aslında yapım tarihlerinin kendilerinden çok önce olması. hatta son gafı tek partili dönemde sınıfta 75 kişi ders iledik deyip. tek partili dönemin 1946 da bitip 1950 de demokrat partinin başa geçmesi kendisininde 1954 doğumlu olması olayı vs vs.

ve bu yukarıda saydıklarımın hepsi son 1 ayda olmuş şeyler 16 yılda neler neler !
hesabın var mı? giriş yap