şükela:  tümü | bugün
  • bir tarihe şâhid olduğumuzun resmidir.
    eğilmez; eğilmem denilen başların nasıl da yerlere değdiğidir. ve amerika demiş ki, ‘o rahip pazartesi (yarın) saat 18.00’a kadar buraya gelecek!..’ bir de oradan bakınca..

önce şöyle bir şey var herkesten gizlenen:

huzurda el pençe divan durmak

ve sonra şöyle bir diz çökmek hâli:

erdoğan da eğilir

bu da bonus
  • tanım: olmayacak şeydir.
  • şu var - saddam

bir de şu var - esed

bu da bonus - kaddafi

daha da sözüm yok, ibadet edip poz verene inanınca böyle oluyor işte.
  • (bkz: arkadaş sen bu değilsin)

siz buenos aires de mi yaşıyorsunuz? biz de sevmiyoruz tamam da şu saatten sonra kusura bakma da eğilen bir cumhurbaşkanı olacaksa hepimiz bi şekilde eğilmiş olacağız. hatta yer yer çömelip amuda da kalkabiliriz.
  • cumhurbaşkanımız diz çökmüyor halkını da diz çöktürüyor.
  • bop eşbaşkanıyım dedi, daha ne kadar diz çökebilir?
    bundan aşağısı sürünmektir.
  • ben diz çökmediğini görmedim açıkçası.

16 yıldır iktidarda, gazeteciyi tutuklattı, merkel kulağını çekince sabahına serbest bıraktı. gazze'ye giden gemiyi israilliler bastı, ilk bir rüzgar yaptı, sonra dümeni kırıp "bana mı sordunuz?" dedi. amerikalıların gazına gelip uçağı düşürdü, "yha onu vuran cemaatçiymiş qanqa" demek zorunda kaldı (kimse yemedi, başta ruslar). yahu askerin başına çuval geçirdiler, çuval! gıkı çıkmadı.

bu adam hangi noktada çıkıp da "evet ben yaptım, yaptığımda haklıydım ve sizler haksızsınız!" diyecek çok merak ediyorum.
  • ya güzel troll denemesiydi kabul ama ilk fotoğraf daha çok “kanka bir de beni tek çeksene şöyle yandan “ pozu olmuş .

cuma namazını bekleten adam isimli bir tablo adeta .
  • https://eksiup.com/a986d052e25

edit: yorum silinmiştir. *gg.
  • doların yükselmesi babacım için sorun değil niye diz çöksün? bilyoner babacım servetine servet katıyor her geçen dakika.
    ülke açlıktan kırılınca iç savaş çıkar babacım katar'a kankilerine gider sorun mu abd-turkiye ilişkileri