şükela:  tümü | bugün
  • ekrem imamoğlu'nun kayak tatili ile ilgili haberleri izlerken farkına vardığım durum.

siyasi başarısının birçok nedeni olduğu malumunuz.

bu da, başta gelen nedenlerden biri zannımca.

edit: ilahi ekşiciler*
  • (bkz: ejder suyu)
    (bkz: ak saray)
    (bkz: itibardan tasarruf olmaz)
    yazlik saray

ha evet, zaten oyle bir hukumdarlik yaratmisligi var ki zaten her sey onune bedava seriliyor. para harcamasini gerektirecek, pahali zevk edinmesini gerektirecek bir durum yok ortada. ne isterse, ihale kaparim diye insanlar bedavadan sagliyorlar zaten. o konuda hakli olabilirsin onermende.

edit: mesaj atıp durmayın. herkesin pahalı zevkleri olabilir, vardır. benim de var lakin “yok” iddiasında bulunmuyorum ya da etrafımdaki kimse de “onun pahalı zevkleri yoktur” iddiasında bulunmuyor hakkımda. küfür edilecek bir şey özellikle yok, lağım ağzınızı foseptik çukurlarına doğru boşaltın. mesaj kutumu steril tutmaya çalışıyorum, malum, virüs kaynıyor ortalık.
  • adam kendine saray yaptı la. neyse. sustum
  • onun daha değişik zevkleri var, faturasını halkın ödediği!!

gereksiz yere yol, köprü, havaalanı yapmak.
    işin içinden çıkamayınca vergileri körüklemek...
    bunlar bence gayet pahalı zevkler.
  • ne yapsın adam deniyor ama olmuyor, en son atatürk gibi ata bineyim dedi yeri öptü şimdi imamoğlu gibi kayak yapayım dese uçurumdan uçar, en iyisi sarayında sıcak sıcak beyaz çayını ne bileyim ejder meyveli smoothesini içsin hanımcağızı ile...
    tank fabrikası için yok denilen paraya uçak almasını, sarayları, ziyafetleri ve sadece karısının çantaları ile bile binlerce açı doyurabileceğimizi falan göz ardı edersek, adam bildiğin sıradan memur.
  • zamanı olsa zevkleri belki olabilir fakat vakit bulacağını sanmıyorum
  • her hangi bir zevki var mı orasını bilemiyoruz.

(bkz: franck muller)
  • sarayda yaşamanın zevk değil gereksinim olduğunu öğrendiğim başlık. tabii ki, ilk entry'yi yazan elemanı göremiyorum. uzun zaman önce engeli basmışım kendisine... ellerime sağlık benim...