şükela:  tümü | bugün
  • nedenini merak ettiğim olaydır. video
    afad aracının haricinde, 2 itfaiye aracı, içinde ne taşındığını bilmediğimiz bir adet kamyon, ve sayısız ambulans bulunmaktadır. (1 ambulans konvoy içerisinde diğerleri arkadan takip ediyor.) görsel

hadi itfaiye araçlarını anladık, yol üzerinde ağaçta kalmış bir kediye rastlanırsa sayın cumhurbaşkanımız kurtarılması talimatı verecek ve itfaiye kediciği kurtaracaktır.

hadi, afad aracını anladık, yol üzerinde depremden yıkılan bir binaya rastlanırsa sayın cumhurbaşkanımız talimat verecek ve arama kurtarma faaliyetleri başlayacaktır.

hadi ambulansları anladık, yolculuk sırasında sayın cumhurbaşkanımız rahatsızlanırsa 1'i kendisine müdahale edecek tam teşekküllü bir ambulanstır. "iktidar elden gidiyaaa" diye fenalaşacak diğer konvoy sakinleri de diğerleriyle hastanelere götürülecek ona da tamam.

peki kamyon ne işe yarıyor? yol üzerinde taşınmakta olan bir vatandaş görürseler sayın cumhurbaşkanımızın talimatı ile kamyondan hamallar çıkıp taşınma işini mi devralacaklar?

edit: kamyonun seyyar yoğun bakım unitesi olma ihtimali vardır vardır.
  • (bkz: kbrn)
  • tayyip erdoğan'ın konvoyunda akp otobüsü bulunması kadar şaşırtıcı olmayan olaydır.
  • itibardan tasarruf edilmediğinin kanıtı olan konvoyun enstrümanı olan araçtır.
  • teknolojimiz yetse uzay mekiği bile koyarlar.
  • ben kucukken sehrimize bill clinton gelmisti, askeri bir bolgeyi ziyaret edecekti. yemin ediyorum onda bile bu kadar arac kalabaligi gormedim. neyin gonul isi bu da bu kadar araclik bir konvoy ile geziliyor ?
  • türkiye sınırları içindeki tüm arabaların zaten konvoyda olmasından kaynaklı bir denk gelmedir.
  • videoyu izleyen merkel çatlıyor şu anda. berlin etfal'den bildiriyorum, tansiyon ölçtürmeye acile geldi.
  • (bkz: felaket)
  • olm bu adamlar müslüman değil mi. neden peygamber sünneti olan deveye binmiyorlar? ya da ecdat yadigarı at kullanmıyorlar. cidden anlam veremiyorum. şeytan icadı bunlar. atalarımızın kemikleri şey oluyor.
hesabın var mı? giriş yap