şükela:  tümü | bugün
  • kendisinin de çok iyi bildiği gerçektir. o yüzden iki de bir yanlış kullandığı metal yorgunluğu lakırdısını tekrarlıyor ve teşkilatını sıkıştırıyor.
  • inanmak istediğim gerçektir.
  • 24 yıldır istanbul'un, 15 yıldır hükümetin başında. köşeye falan sıkışmaz, felaketten bile kendine fayda çıkarabilecek birisi. gitmeye de niyeti yok, allem eder kallem eder o koltuğu bırakmaz.
    - köşeye sıkışan; masallarla 15 yıldır uyutulan türk milletidir,
    - köşeye sıkışan; kötü yönetilen, çağdışı bırakılan, önemsiz bir ortadoğu ülkesine çevirilen türkiye'dir.
    - köşeye sıkışan; toplanan paraları duble yollara yatırıp tamamen yıkıma açık bırakılmış istanbul'dur.

herkes başının çaresine baksın.
  • arkadaşlar umut etmekten sıkılmadınız mı? ben sıkıldım da.
  • sadece ab, abd, ortadoğu ve rusya karşısında değil, halkı karşısında da köşeye sıkışmış, halen "we don't work with the losers" mottolu cia'in desteği ile ayaktadır.
  • suriyelilere tanınan ayrıcalıklar + ülke geçliğinin işsizliği ve parti teşkilatlarının rant kapısı haline gelmesi = yıkım

gençler,yeni mezunlar hiç bir zaman mutlu olamayacak. ülke ağır bir işsizlik içinde.bu koca kitleyi gözünden ve elinden kaçırıyor tayyip erdoğan...
  • olmayan gerçektir. muhalif görüştür. tebaası için hâlâ liderdir ve hâlâ her şeyi başaran insandır. geçiniz.

edit: akp'li değilim olanı söylüyorum ki durum malesef bu.
  • yüzde 43 oyu olan, hiçbir seçim kaybetmemiş adam nasıl bitiyor anlamadım. kutuplaştırma politikasıyla saflar da sık tutuluyor. muhaliflerin çapsızlğı da eklenince bitecek gibi değil.
  • (bkz : bitti demediniz mi lan?)