• hataylıların öfkesidir buradan
  • reyhanlı patlamasından tayyip'i sorumlu tutan reyhanlı halkının isyanıdır.

https://www.facebook.com/…o.php?v=10151601653425516
  • bugün ilk kez duyulmayan, bugün tek ses olarak duyulandır
    (bkz: şerefine tayyip)
  • an itibariyle taksim'den duyulan slogan: http://www.vgtv.no/…irekte-oppt%c3%b8yer-i-istanbul
  • şu an istanbul- hisarüstü'nde gecenin bu saatinde yüzlerce insan "tayyip istifa" diye bağırmakta.

bugün ve 3 gündür taksime gelen, ve hala protestoya devam eden herkesi kutluyorum.
  • ciddi manada düşünme özrüne sahip elemanların diline pelesenk olmuş şarkı.
    "ordu göreve" diyen insan anlaşılabilir. adamın babası subaydır, 150 kuruşa magnum alabileceği günleri özlemiştir. askeri iktidarı sivile tercih eder, postal yalamakta bir seçimdir nihayetinde.

"tayyip istifa" nedir peki bindirilmiş kıtam?
    başbakan istifa edince hükümetin düşeceğini; devamında seçimlere gidileceğini ve ak parti veya türevi bir partinin %45 üstü bir oyla seçileceğini öngöremiyor musun? sonra nedir planın biricik sığırım yeni başbakana da mı istifa naraları atacaksın? o sandığın eninde sonunda götünde patlayacağının farkında değil misin, kimedir çakma demokratlığın?

"ordu göreve" diyen adam dürüsttür. 3-5 ayyaşın kemalist/jakoben tiranlığı devam ettirmesini arzular. demokrasi sikinde değildir, sadece cüzdanı önemlidir. ama "tayyip istifa" demek kişinin omurga eksikliğini gösterir.
  • satılmış aciz medya ne kadar saklamaya çalışırsa çalışsın sokakları inleten slogandır. türk halkının sizin gibi bir medyaya ihtiyacı yok.
  • twitter'de tt olmuş ama yanlış yazılmış, lan istemediğin kişinin bari adını yazmasını öğren #tayipistifa ne lan?
  • güzel söz, güzel.
    velhasıl boşuna nefes tüketmek açıkcası. cuma günü tunalı'da da söyledim bunu yanımdaki arkadaşıma. yahu tamam da adamın nasıl bi koltuk sevdalısı olduğu ortada. sen istifa desen ne demesen ne. ha gerçi orda atılan bir sürü slogana karşı tepkiliydim. gene bu aralarında mantıksız olsa da en normaliydi.
    sonuç şudur ki; olayı başka yönlere çekmeyiniz, rica ederim. ilerleyen saatlerde komünizm sloganları atıp ne olduğundan bi haber 'ver hele şu bayrağı neymiş sallıyim ben de' diyenleri bile gördüm, görmez olaydım.
  • avcılar'da binlerce insan şu an haykırmakta. e-5 bile kapandı düşünün.
hesabın var mı? giriş yap