şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: hayati arkaz) iyi parti'den mv olup bahçeli reyizinin elini öpmüştür.
  (bkz: ümit özdağ) ittifak olmasa %9,96 oy aldığında 0 mv çıkaracak partisinin chp yüzünden düşük oy aldığını söyler, oysaki meral'in oyu partisinden düşük olma sebebi meral'in oyunun gerçek iyi parti oyuna eşittir, geriye kalan o oy muharrem ince'ye oy atıp chp'ye tepki için oy atmayan seçmenin oyudur. sen akp yerine chp seçmenine oynarsan oy almak için, olacak olan budur işte.
  (bkz: ismail küçükkaya) akşam gazetesi eski genel yayın yönetmeni, bir zamanlar akp'nin en sevdiği parlak çocuklardan biri. kendisi ne hikmetse en ufak bir şeyi paylaşmak için izin aldığı kişiyi söylemekten kaçınmazken, muharrem ince'den izin almadan özel bir mesajı ifşa etmiş ve anayasal bir suç işlemiştir (haberleşmenin gizliliği). daha sonrasında yaptığı rakı masası muhabbeti ile yerin dibine daha çok girmeyi başarmıştır.
  (bkz: fatih portakal) hakkında açılan davalardan ürkmüş ve geri çektirmek için iso'nun muharrem ince'ye olan tavrını desteklemiş ve erdoğan'ın gönlünde taht kurmuştur. yakında sağlık bakanlığının ve ilgili kuruluşların açtığı dava geriye çekilir.
  (bkz: binali yıldırım) tayyip'in küçük oğulları arasında en tatlı olanıdır. hızlandırılmış tren saçmalığının mucitlerindendir. ahmet davutoğlu'nun karşı çıktığı başkanlık sistemini getiren başbakan olmuştur. yumuşak g ve noktalı harflerle (i,ö,ü) sıkıntısı vardır.
  (bkz: bilal erdoğan) yahu hep de mecazla mı konuşalım? erdoğan'ın iki oğlundan en küçüğü bilal erdoğan'dır.