şükela:  tümü | bugün
 • cok duzgun calisan ve uygun fiyatli bir online cicekci.
  http://www.tazecicek.com/

  (bkz: internetten cicek yollamak)
  (bkz: tavsiye ederim)
 • (bkz: tazecicek)
 • titizliği,dakikliği ve ilgili müşteri temsilcileri sayesinde taktirimi kazanmış işletme.
 • internet satışlarına kısa bir süre ara vermiş işletme
 • biraz tuzlu ama çok zarif buketleri olan site. çiçeksepetinden daha iyi bir alternatif olduğu kesin.
 • aynı ürünü benzerlerinden (çiçeksepetinden bahsediyorum tabii ki), 30-40 tl pahalıya satan, sadece istanbul içi gönderim yapan site. çiçeksepeti beyaz kağıda sarıyor, bunlar biraz değişik renkli kağıda. ayrıca o ne büyük ve ağır vazolardır birader, taşıyana kadar kolumuz koptu. uzun lafın kısası bir daha almam, tavsiye de etmem yani. çiçeksepeti'ne devam.
 • istanbul'da ikamet edenler için ciceksepeti.com'a ne en iyi alternatif.

  bir gün, arkadaşımın tavsiyesi ile sipariş geçtim bu siteden.

  gelen çiçekten aşırı memnun kaldım.

  buketleri çok daha gösterişli ve büyük. çiçeklerinin kalitesi gayet güzel. resimde ne görüyorsanız, o geliyor.

  girip bir bakın derim.

  www.tazecicek.com
 • ilk kez bugün için sipariş verdiğim ver bir daha asla vermeyeceğim, operasyon becerisi rezalet firma.
  ilkin verdiğim siparişin ödemesini aldıktan saatler sonra, "elimizde o stok yok" dediler. ardından tam iş çıkışı saatimde ürünün muadilini bulup kendilerine acilen iletmemi söylediler, bütün gün neden o saat mesela? sonra madem çiçek değiştirmek operasyona zeval vermiyor diye düşünerek, adres değişimi talebimi reddettiler. ve son olarak adres değişimi talebimi reddetmelerinin ardından gönderim günü değişim talebimi kendilerine ilettim ve bunu onaylamalarına rağmen, ürünü göndermemeleri gereken gün göndermemeleri gereken adrese gönderdiler.
  şu an siparişim, alakasız üçüncü şahıslarca, kendisi bugün yerinde olmayacak zevce-i muhterememin masasına bırakıldı ve muhtemelen hafta sonu ofiste çürüyüp gidecek.
  bu hoşnutsuzluğu kendilerine yazılı iletmeme rağmen görüp hiçbir aksiyon almamaları da vurdumduymazlıkta bayağı üst bir seviye.
  sonuç olarak, ürünlerinin görece pahalılığının hakkını veremeyen dandik bir operasyona sahip, müşteriden cash'i alıp müşterisini he he diye geçiştiren, müşteri memnuniyetinin öneminden bihaber, endüstrinin mass kanalı çiçek sepeti'nin hiçbir kulvarda yanına yaklaşamayacak ve bir daha alternatif olarak asla düşünmeyeceğim çiçek dükkanı.
 • berbat bir çiçekçi. çok pişmanım çiçeksepetine alternatif olarak burayı seçtiğime, ilk ve son olsun. anneler günü için anneme burdan güzel renkli ve büyük bir buket söylemek istedim, görseldeki gibi:

  https://www.tazecicek.com/pretty-lover/

  çiçekler ne kadar canlı güzel, buket büyük, suyun dibinde deniz kabukları var harika bir aranjman diye düşünmüştüm. gelene bakar mısınız:

  https://eksiup.com/p/ga381857yh5g

  https://eksiup.com/p/k73818583we4

  şok oldum görünce ve çok üzüldüm çünkü ilk kez anneme büyük renkli bir çiçek yaptırmak istemiştim, bu sefer diğerlerine göre de özenli olsun istedim. tam bir hayalkırıklığı oldu. gerçekten aşırı üzgünüm.
 • uzun zamandır çiçek göndermek için kullandığım firma, fakat son siparişimde beni çok üzdüler, gönderdikleri güller 1 gün sonra çöp oldu. gerçekten yazık bu firmanın böyle bir hata yapması alternatiflere yöneleceğiz demektir.
hesabın var mı? giriş yap