şükela:  tümü | bugün
 • aslanoba'nin aslanoba gida adi altinda, simdilik sadece kirmizi et alabildiginiz yeni projesi ve markasi.

  (bkz: [https://www.tazedirekt.com/ https://www.tazedirekt.com/])
 • ürün çeşitliliğini, görmeyeli oldukça arttırmış olan online market.

  etleri kendi çiftliklerinde üretiyorlarmış. çok değişik bir paket içinde gönderdiler. dediklerine göre böyle sarınca, et suyunu salmıyormuş. vallahi baya lezzetliydi afiyetle yedik :)

  bir de karpuz istedik, soğuk gönderdiler. bunu bile düşünmüşler yok artık dedik.

  ayrıca son 1.5 aydır bursa’yı promosyona doyurdular.

  keşke sırf gıda değil de, şampuan, deterjan falan da sipariş verebilsek. taşıma derdinden kurtulurduk. hazır teslimat da ücretsizken.
 • büyük bir altyapı geliştirmesine ve hedef büyütmesine girmiş olduğunu düşündüğüm oluşum. memnuniyetsiz insan görmedim daha. akrabalarımız tanıdıklarımız çatır çatır promosyonlarla kullanıyor biz de vay diyebiliyoruz ancak. bursa için inanılmaz bir fırsat olan tazedirekt'in istanbul'a da gelmesini dört gözle bekliyoruz. sanırım tüm türkiye'ye yayılacaklar.
 • sitesi yenilenmiş. bence şükela olmuş. keep up the good work guys diyesim geliyor. tık
 • istanbul'da hizmete geçmesini dört gözşe beklediğimiz oluşum. iyi ürün için market market dolaşma olayına son verecektir.
 • bugün kadıköy'deki evime sipariş verdiğim umut vadeden oluşum. nerde iyi et var, sebze nerde taze olur diye çırpınmadan buradan alabilirsek ne mutlu. teslimat saatlerinden şüpheleniyordum ama, gece bile getiriyorlar. yarın geliyor sipariş, memnuniyet durumuna göre bu entry büdütlenecektir.

  ha bir de, siteleri ne güzelmiş yahu.

  edit 1: entry'yi yazmamın ardından 5 dakika geçmeden aradılar. siparişi doğruladılar, hoşgeldiniz falan dediler. aptal aptal mutlu oldum :). güzel iş çıkarıyorlar vesselam.

  edit 2: 20-21 arası dedim, 20:01'de geldi siparişim :) yanına bir de biberiye koymuşlar, el yazısıyla da güzel bir not. siparişi getiren abi dünya iyisiydi, bir kasada getiriyorlar torbaları da, hakikatten çiftlikten gelir gibi. insan kendini çok iyi hissediyor valla böyle değer verilince. bu ufak tefek şeyler, bu memlekette görmeye çok da alışık olmadığımız şeyler. ne diyelim valla, helal olsun arkasında kim varsa!
 • (bkz: tazemasa)
 • çiftlikten evinize konseptiyle hayatımıza giren yeni bir organik tarım-hayvancılık şeysi. gecen kapıya bir elma bir ayva ve magnet bırakmışlar. annemin bunlar nedir kimdir diye sormasıyla haberim oldu. kurucusu erikli suyun da sahibi olan hasan aslanoba imiş. bir de çiftlik kurarak hayvan yetiştirmeye, sağlıklı et olayına girmişler. ipek hanım çifliği gibi bir proje sanırım ama tabi ki daha profesyonel olanıdır diye düşünüyorum arkasındaki kişiye ve nazilllideki dedikodulara bakarak. kendi taşıma elemanları ve soguk zincir araçlarının olması da artı bir durum. öyle işte.
 • fiyatlar biraz pahalı gibi ama yinede sağlık için değer http://goo.gl/nyqbt8
 • bildiğin köy hayatını, sana getiren web sitesi. muhteşem birşeydir. gdo'suz olması çok çok önemlidir. biraz pahalı olması sıkıntıdır çünkü market olayı lojistiğinden ötürü maliyetli olur. direkt gelince daha uygun olması lazım.

hesabın var mı? giriş yap