şükela:  tümü | bugün soru sor
  • a101'de kurutulmuş meyveleri ile karşılaştığım ve elma kurularına aşık olduğum kuru meyve, sebze, çay markası. elma kuruları işe aşk yaşadım resmen. çilek kurularını yavan buldum, portakal kurusu ise kabuğuyla kuruduğu için acıydı, yiyemedim. elmaysa muazzam. her hafta birkaç paket elma kurusundan alıp ofiste ara öğün olarak atıştırıyorum.
  • ürün yelpazeleri oldukça geniş, online olarak da hizmet veren kurutulmuş meyve, sebze üreten marka.

o kadar çok şeyi kurutmuşlar ki hepsinin tadına bakayım deseniz, cebinizi de kuruturlar gibi görünüyor.
  • ankara merkezli firma.
  • çok kaliteli ve üzerine düşülerek üretildiği izlenimi veren ürünleri var. ankaranın bağlarından.
  • bim'e ait olan file marketler zinciri'nde * markasıyla 2-3 lira arası fiyatlarla ananas, trabzon hurması, armut ve şeftali kurusu ile kendini göstermeye devam etmekte. hepsinden birer paket aldım. ananas bayağı mayhoş ve güzel. şeftali kurusunu oldukça sevdim. trabzon hurmasının tazesini aşırı tatlı bulduğum için sevmem ama kurusuna bayıldım.
    armudu henüz yemedim. yer yemez onu da yazacağım.