şükela:  tümü | bugün
  • doğal whey protein içeceğidir. tamamen peynir altı suyundan üretilmiş ve içinde ekstra protein katkısı içermemektedir. doğal yollarla protein almak isteyenler için güzel bir alternatif. ayrıca laktozsuz olduğu için mideyi de rahatsız etmiyor.
    bir porsiyon (300ml) da 30g protein bulunuyor. sade, çilekli ve çikolatalı çeşitleri mevcut. benim favorim çilekli.
  • 1 sefer file marketten alıp tükettim, ama başka yerde karşıma çıkmadı, özellikle içim ve pınarın atak yaptığı bu alanda biraz daha agresifleşmeli, gerekirse biraz fiyat kırmalılar diye düşünüyorum, neticede bu ürüniçim fite de pınar protesin süte de basacak kalitede ama onlar heryerde var, tazelen maalesef hiçbir yerde yok.
  • hah dedim neyseki türklerde doğru düzgün protein tüzu uretiyor artık dedim internetten fiyatlarına bakıyım dedim yuh `:http://www.eczane.com.tr/…tein-icecegi-6-li-karisik`ben türk markası arada dolar,euro farkı vede gümrük vergisi olmadığından ucuza alırız dedim .
    6 lı karışık 75 lira ... söyliycek bi sözüm yok . ki türk firmaları bu yüzden uzun ömürlü olamıyor . bide bunu shake yapıcaklarına 3 kiloluk 2 kiloluk toz halinde satsalar ya ...
  • whey marka türk malı proteindir. bim'e geliyor, 16 mart' tan itibaren. 3.95 tl gayet uygun fiyat. bir koli almak lazım.
  • bim'e bu fiyata en azından birkaç ayda bir gelirlerse müdavimi olacağımız yerli whey içeceği. bim'de lor peyniri sürekli bulunan kaanlar markasının ürünü. yerli markasın; fiyatlar düşsün diye sizi bekliyoruz, destekliyoruz. küçük boy için 3.95 iyi fiyat. abartma. yine gel.
  • ürünlerinin protein tozundan değil, bizzat markanın* kendi üretmiş olduğu peynirlerin peynir altı suyundan elde edildiğini, toz proteinler gibi yapısının kimyasal işlem görmediğini (zaten buzdolabında saklanması ve 20-30 gün içinde tüketilmesi gerekiyor) ve vücut ph değerine çok yakın değer taşıdığı için toz protein içeceklerine oranla çok daha hızlı emildiği ve sindiriminin daha kolay olduğunu iddia etmekteler.