şükela:  tümü | bugün
  • doğal whey protein içeceğidir. tamamen peynir altı suyundan üretilmiş ve içinde ekstra protein katkısı içermemektedir. doğal yollarla protein almak isteyenler için güzel bir alternatif. ayrıca laktozsuz olduğu için mideyi de rahatsız etmiyor.
    bir porsiyon (300ml) da 30g protein bulunuyor. sade, çilekli ve çikolatalı çeşitleri mevcut. benim favorim çilekli.
  • 1 sefer file marketten alıp tükettim, ama başka yerde karşıma çıkmadı, özellikle içim ve pınarın atak yaptığı bu alanda biraz daha agresifleşmeli, gerekirse biraz fiyat kırmalılar diye düşünüyorum, neticede bu ürüniçim fite de pınar protesin süte de basacak kalitede ama onlar heryerde var, tazelen maalesef hiçbir yerde yok.
  • hah dedim neyseki türklerde doğru düzgün protein tüzu uretiyor artık dedim internetten fiyatlarına bakıyım dedim yuh `:http://www.eczane.com.tr/…tein-icecegi-6-li-karisik`ben türk markası arada dolar,euro farkı vede gümrük vergisi olmadığından ucuza alırız dedim .
    6 lı karışık 75 lira ... söyliycek bi sözüm yok . ki türk firmaları bu yüzden uzun ömürlü olamıyor . bide bunu shake yapıcaklarına 3 kiloluk 2 kiloluk toz halinde satsalar ya ...