şükela:  tümü | bugün
  • bugün meclise gitmeyeceklerse ne gün gideceler diye devam eden soru?
    pardon başbakan afrikada ders boş geçiyor.
  • akp siralarinin bombos olmasi dikkat cekmektedir. cidden bir ulkede kaos varsa o ulkenin meclisinde neden hukumet koltuklari bos birakilmistir?
  • şu an izliyorum da toplasan 15 kişi yok. bu ne lan? çıkıp sizin bile yazmadığınız konışmaları kağıttan okumak için mi para alıyorsunuz? ne lan bu?
  • resmi görevi olmaması halinde mazeretsiz 10 defa gelmeyenin milletvekilliği düşürülmelidir.

senin işin yasama, onun yeri ise meclis.

ama esnaf esnaf dolaşıp caka satmak, masalar kurdurup kelepir arsalara göz atmak daha heyecan verici. farkındayım.
  • hepsi iş adamı kardeşim.
    milletvekilliğini hangi iş adamı halka hizmet etmek için ister?
    türkiyede siyasi güç iş adamları için anahtardır. bu yüzden hepsi ya dost olmaya ya da içlerinde olmaya çabalar.
    kim uğraşır lan köydeki kasabadaki fakir halkla? herşey asgari bu halka. layığı o.

hiç morali bozulmaması gereken, pamuk gibi bir psikolojiyle yaşayıp savaşması gereken kanser illetinin pençesinde, ilacı olmadığı için her nefes alışında öldüğünü bile bile başka çare bulamayıp "ilacım ülkeye gelmiyor, bana yardım et!" diye kanser hastası kız o lanet bakanın ayağında gider ağlamak zorunda kalır da herif çıkarıp utanmadan 100 lira verir. bu zihniyetteki adamlar işte bunlar.

neler yazarım da neyse susacagım. yasalarla kendilerini o kadar iyi koruyorlar ki !

çaldığını çırptığını görsen bile söylemen suç bu ülkede.

yazıp yazıp siliyorum. neyse ben uğraşmamaya devam edeyim politikayla. çok keskin şeyler söyler tutuklanır rahatlarım en sonunda. işinize gücünüze bakın, paranızı kariyerinizi yapıp kendinizi kurtarın. başınızı belaya sokmayın.
  • meclisin müdavim babacan vekilleri gelmeyenlerin yerine imza atıyordur. kanka bana imza atsana bugün diye başlayıp alışkanlık haline getirenleri de güzel anıyordur mecliste uyuyan vekillerimiz.
    tabi başkan tek tek yoklama almadığı için sene sonunda hepsi cc ile geçiyorlardır. bir kaç tane hdp'li okulu pardon meclisi bırakıp dağa çıkınca başkan napsın mecbur bırakıyor onları arada bir gelseler onlarda geçerler aslında.başkan meclise devam etmesenizde geçersiniz benim oturumumdan diyormuş.
  • meclise gelsinler de ihalelere baban mı baksın it oğlu, şeklinde cevap verilesi soru.

not: başlığı açan suser'ı tenzih ederim. ne kendisine ne de babasına böyle hitap etmek değil gayem.