şükela:  tümü | bugün
  • öyle demeyin kuvere para almışlar.
  • milletvekillerinden kuver ücreti alınması ekstra ayıptır. hemen düzeltilmeli.
  • ekim ayına ait adisyon fişi. güncel fiyat daha ucuzdur.
  • oha dedirtmistir, gecen sene 16 tutuyordu lan bu yemek, nasil gecinecek bu adamlar, bir de %25 enflasyon diyorlar.

hemen grev yapmalilar.
  • aslında bu lokanta bedavadır. üyelerden sembolik ücret alınmaktadır.
    yani en azından başka bir açıklaması yok. üstelik a sınıfı müşteri portföyü varken...
    tanım: toplumsal infiale sebep olmamak için, kimseye gösterilmemesi gereken fiş.
  • şahane bir masraf içeren fiştir.

ulan bizim üniversitenin akademisyen yemekhanesinde her yemek etli, fiyatları da fişeklediler. eskiden bir öğünde 15 tl civarı hesapla kalkarken şu an 25 tl civarlarını görür olduk. hayır, sebze yemeği çıkmıyor adam gibi. çıksa ondan alacam ucuz olsun diye. şatobiryanlar, çin usülü tavuklar, etli patatesler çılgın atıyor, fiyatlar da eksik kalmıyor, porsiyonlar da civciv kadar.

hep normal vatandaşa kalkıyor, ayıp ya.
  • afiyet olsun dediğim fiştir.

buralar espri yapanlarla dolacak şimdi. halbuki milletin vekili milletten çok daha iyi standartta olup milletten daha ucuz besleniyor. oy verenlerin azımsanmayacak bir kısmı o listedekileri büyük ihtimal ayda yılda bir yiyordur. neden sorgulayamıyorlar gerçekten kafayı yiyeceğim. akşam eve gelince demiyor mu ben niye soframa etli yemek koyup peşine de tatlı yiyemiyorum diye. ne desem bana kaçacak o yüzden afiyet olsun.
  • bence pahalı olan fiyatlardır. derhal düşürülmesini talep ediyorum. zaten sayın milletvekillerimiz kıt kanaat zor şartlarda geçiniyorlar, bari yemeklerinden tasarruf etsinler.
  • asgari ücret alıp, açlıktan nefesi kokan ve buna rağmen milyonluk hırsızlıkları savunanlar vardı hatırladınız mı?
    bu adisyonu onlara gönderin.
    ağlayarak 31 çeksinler.
  • sübvansiyon kokmaktadır. buram buram.
hesabın var mı? giriş yap