şükela:  tümü | bugün
 • milletin parasını harcadığı için aldığı hizmetin fiyatını sorma zahmetine dahi girmediği anlaşılan milletvekili; ak parti değil, mhp değil, hdp değil, chp milletvekili.

  kaynak için tıklayınız.
 • (bkz: millet)
  (bkz: vekil)
  (bkz: yozlaşma)
 • aynı seyin 1000'de birinin başıma geldiği olay. kadın telefon kullanmış ve sonucunu bilememiş, belli ki uyarı mesajı da gelmemiş. benden yana helali hoş olsun. bir daha yapmaz. siz gidin de turkiye tarihinin en yüksek elektrik kullanımının olduğu 2016 yılını araştırın.
 • gonul isterdi ki writer on the water mahlasli aktroll kardesimiz samimi olsun. hepmiz biliyoruz ki bu vekil akpli olsaydi birak basligini acmayi, acilmis basligi bile gormezden gelecekti. amac yanlisi elestirmek degil, siyasi propaganda yapmak.
 • kötü olay. cezalandırılsın.
 • chp denilen bu mal partinin gerçekten de akp iktidarının tek teminatı olduğunu gösteren olay. adamlar her durumda altın tepside argüman sunuyor iktidara.
 • yahu ne büyüttünüz bu kadar. girin de bakın milletvekillerine daha neler ödeniyor. ne imkanlar sağlanıyor.

  mesela sgk vatandaşa 3 yılda 1 kez 50 lira gözlük ödemesi yapar . ancak kıymetli milletvekillerimize ve ailelerine gözlük ve cam ödemesi 400 liradır*.
  edit: 800 liraymış.

  lasik lazer göz operasyonları ücretsizdir *. işitme cihazlarına 1500 lira ödeme *. diş protezleri 600 lira ödeme*. vs..

  çalışırken 24bini cukkalıyorsun, 2 yılda emekli oluyorsun*, emeklilikten sonra 8bin maaşı cukkalıyorsun. hatta daha 2 yıl dolmadan da emekli olabiliyorsun.`:bu da enteresan geçmişe dönük 15 yıla kadar borçlanma mümkünmüş mv lerimize.`

  onlar ayrı bir türkiye de yaşıyorlar. beleş beleş.

  https://www.tbmm.gov.tr/genser/m24.htm

  işin aslını ben size anlatayım... tbmm nin tüm ödemelerini yaptığını bilen çakal firma faturayı katmerli katmerli kesmiştir. esas o firmanın ifşa edilmesi gerekmektedir. para onun cebine girecektir.

  şunu da tek geçiyorum: (bkz: tbmm'de yemek fiyatlarının çok ucuz olması)

  düzeltme: acele yazdığımdan 1-2 yerde hatalar vardı düzeltmeler yaptım.
 • yanlıştır ama diğer vekillerin de benzer masraflarını görüp kıyaslamak lazım.belki vekillerinin çoğunun benzer masrafları vardır.tek taraflı ve örnekleri ile kıyaslamadan yapılan suçlamalar gözümde art niyetlidir.
 • bu iste baska bir is var muhtemelen. 1milyon 200 bin lira telefon ve mektup parasi ha? amerikayi arayip telefonu 1 ay acik biraksan o kadar yazmaz. ula benim ogrenci olup gece yatarken sevgilisinin ossurugunu duymak icin telini acik birakan arkadaslarim vardi. en uyduruk bir sirket kursan operatorler bilmem ne kadar bedava konusma, is arkadaslarinla sinirsiz gorusme, yurdisina sukadar indirimli konusma diye bir dunya olanak sagliyorken koca tbmm operatorlerden carpi 10000 uzerinden mi tarife aliyor? bide mektup var ki hahhahah onu sorma sanki turkiye ve tum turki cumhuriyetlerdeki muhtarlarla saat basi kartpostal atmis.
  edit:imla
 • siz biz ayrımı yapmadan her kesimce acımasızca yerin dibine sokulması ve hesabının sorulması gereken hadise. akp li olsaydı bu başlığı açarmıydın diye soran suserlerinde amk. eleştirilmeyi hazmedemeyip tutunacak bir dal arama orospu çocuğu, bir bok yenmiş işte sende eleştir yerin dibine sok amk.