şükela:  tümü | bugün
  • kimlik numarasını ezberlemenin en kolay ve bilindik yoludur. başka sistemlerden kaçının.

000 - 3+
    000 - 3+
    00 - 2+
    000 - 3 =

kolay gelsin...
  • sözlükteki tc kimlik numarası tartışmalarını bitirecek eylemdir. bir deneyin bak çok kolay.
  • 3+3+3+2 şeklinde ezberlemekten neden daha kolay olduğu mantıklı bir şekilde açıklanamayacağı için bu şekilde ezberlemek mallıktır.
    nasıl olsa benim iddiamı da ispatlayamazsınız.

başka sistemlerden kaçınmıyoruz amk.
  • 4+4+4-1 şeklinde ezberlendiğinde sorun olduğundan, en iyi ezberleme yöntemidir.
  • sözlükçülerin tc kimlik numarası ezberleme konusunda sıkıntıları olduğunu gösteren başlıklardan bir başkası. bugün tc kimlik ezberleme günü mü şenlikleri mi nedir bu furya gençler
  • 2+2+3+2+2 şeklinde ezberliyerek bir nevi uyak yaptigimdir.

ikinci iki ve son iki rakami ayni numaralardan olusan bir tc kimlik no.su söz konusudur.
  • 3+3+3+2 den şaşmamak lazım
  • 2+2+3+2+2 diyen simetri hastalarının halinden anlamayanların ezberleme yolu.
  • 4+4+2+1 şeklinde daha kolay bir şekli olan ezberleme sistemi vardır. e ileri üçlüyü, defansı dizmişsin, kalede kim duruyor amk?

tanım: benim de tece kimlik numaramı ezberlediğim sistemdir. halbüse çok ileri düzey ayqü barındırıyorum beynimde de; 11 haneli toptan bir okuma yapmak varken hakkaten neden ki la?
  • ben gerizekalıyım demenin en kolay yoludur.