şükela:  tümü | bugün
  • son edit:okuduğunu anlamayan yazarlar olduğunu gösteren başlık, yok yoruldum cidden çok veri var tam aha oturdu derken bir yerden patlıyor sanırsam bu olay itüde de tartışılmış algoritması sorulmuş sonra vazgeçilmiş böyle bişey kesin değil diye bende diyorum çünkü tam olarak çözemedim neyse bu çetele genelleme tamamen yüksek olan oranlara göre yazdım ama necite olarak (bkz: yanlıştır) tamamen bir genellemedir

kızı veya oğlu olan yazar arkadaşlarımıza, eskiden tcler aile olarak birbirine benziyordu yeni doğanlarda değiştirdiler bu sistemi anne ve babadan farklı tc kimlik nolar
    ---
    elf espirisi yapanlar
    1-terran
    2-high elf
    3-protos
    4-zerg
    5-hobbit dwarf
    6-treant
    7-orc
    8-night elf
    9-forsaken
    ankete buna göre devam edin

@@@@@başlık limitinden dolayı böyle açtım aslı
    tc kimlik numarasının ilk sayısından ırk din millet tespiti yapmak@@@@@@

uyarı: istisnalar var her numarada türk var önemli olan çoğunluk

1 ile başlayan türk, türk göçmeni
    2 ile başlayan rum ,ege bölgesinde yörük
    3 ile başlayan alevi, yahudi çoğunluk var bu grupta kayserili türklerde fazla ,kürtte var
    4 ile başlayan ermeni veya doğudaki veya doğudan göç eden türk aileler büyük ihtimal burada ilk 2 veya 3 rakamın olayı var ermeni türk ayırımında
    5 ile başlayan balkan göçmeni
    6 kürt, karadenizdeki türkler
    7 adanadalılar çok fazla ve tek adanalılardan geldi (hala 7 sadece adanalılardan geldi)
    8 bulamadık
    9 sonradan türk vatandaşlığına geçen yabancı uyruklu

http://m.radikal.com.tr/…iler_2_yahudiler_3-1144526
    bunuda bırakalım burada

-------

editler iç içe girmiş düzelttim biraz
  • ben şimdi rum muyum amk.

(bkz: kırdın beni god damn it)
  • 2 ile başlayan tc kimlik numaram olduğu ama deliormanlı bir kızıl oğuz türk'ü olduğum için çürüyen teori.
  • (bkz: kafa bulmak)
  • şimdi de buradan mı ayrıştırıyoruz insanları? ha gayret!

ayrıca 0 ile başlayan tc mi var amk? sanırsın yılbaşı çekilişi misali verildi bu numaralar!

havalar hafif ısınınca beyinler yumicik olmuş gibi! geçmiş olsun!
  • acaba dedirtti.
    (4)
    kafkaslardan erzurum'a göç etmiş dedeler. destekli sallamışsın delikanlı.
  • arkadaşlardan yola çıkacak olursak, muhtemelen kayıp sayıların şöyle olduğu iddia.

6- japon (böyle bir arkadaşım var. gözleri çok çekik, capon diyoruz)
    8- eskimo (bu arkadaş da yaz kış kalın kalın giyiniyor)
    9-anglosakson (sapsarı la bu eleman.)
  • rumlukla, yunanlıkla, yunanistan'la alakası olmayan bir birey olmama rağmen rum asıllı olduğumu öğrendiğim ırk bulmaca.