şükela:  tümü | bugün
  • doa kozmetikten alıp evde kendi kendime yaptığımdır.çok memnun kaldım çok fazla para dökmeye gerek yok diye düşünüyorum.dikkat edilecek en önemli nokta tca yüzdeleri. cildiniz hassas olabilir tolere edemeyebilir bu sebepten %15 lik tca ile başlamak en uygunu.ayrıca yüze sürerken eşit şekilde dağılmasına dikkat edilmeli,yüzdeki kabuklanmalar asla soyulmamalı,yüz soyulmadı diye tekrar tekrar yapılmamalı herkeste soyulma hemen başlamıyor.3-5 gün kadar beklemek gerek.yüze uygun bir nemlendirici uygulamalı neutrogenanın günlük nemlendiricisi ideal(daha önce doktora yaptırdığım yıllarda doktor tarafından tavsiye edilmişti)
  • %20'lik olanını 1 ay arayla 3-5 tane var olan güneş lekelerimin kaybolması için 2. kez yüzüme uyguladım. lekelere hiçbir etkisi olmadı diyebilirim. yalnız cildim ışıl ışıl parlıyor, yenilendi ve canlandı.
    sonuç olarak çok büyük beklentiye girilmeden evde rahatlıkla deneyebilirsiniz. tabi günlerce soyulan cildin kendisine gelmesini sabırla bekleyebilirseniz.
  • an itibariyle çeşitli nedenlerden ötürü oluşan jiletimsi izlere uyguladım. doa kimya %50 tca ile yaptıgım işlemin ilk günündeyim. asiti sorunlu alana 1 dakika sürüp bekletiyoruz ardından bol suyla yıkıyoruz. bakım kremleri olarak hametan ve hamazinc krem sürüyorum. uygulamanın ilk dakikalarında beyazlama ve kabarıklık oluşuyor. bu gayet normal bir durumdur. kaç uygulama sonrası kurtulurum bilmiyorum ama umutluyum.