şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tchibo'nun piyasaya yeni sürdüğü kahve çeşidi.

ürünün hem sade hem de sütle güzel bir tad vereceği öne çıkarılmış. uzun süre kavrulduğundan sade içenler için güzel bir tada sahip olduğu ama sütle de uyumunun çok iyi olduğu söyleniyor.

biraz önce denedim ve gerçekten memnun kaldım. çok acı kahve içemeyen benim gibiler için, sade içimi gayet rahat. ama ben biraz süt ekleyince daha güzel olduğuna karar verdim.

şu anda sanırım türkiyede satışı yok, ben de geçen haftaki almanya seyahatimde satın aldım. umarım fazla bekletmeden burda da satışa çıkarırlar.
  • soğuk pınar laktozsuz süt ile karıştırınca enfes bir lezzet ortaya çıkıyor. sütün fazla şeker tadı vermesinden kaynaklı olabilir. sadece can sıkıntısında deneme yanılma yapan birinin tavsiyesi...
  • lezzet olarak çözünebilir kahveler arasında açık ara önde olan, %100 arabica çekirdeği içeren temin etmesi zor kahve. sitesinden yapılacak toplu alış-verişlerde hem nescafe ve türevlerinden daha ucuza almış hem de daha kaliteli bir çözünebilir kahve içmiş olursunuz. güncel fiyatı tchibo' nun sitesinde 100 gramı 18,95 tl olup 100 lira üzeri kargo ücretsizdir.
  • deneyip memnun kaldığım tchibo kahvesi.
    özellikle de yumuşak içimli kahve sevenler için ideal.
    fiyat ve performans açısından oldukça iyi.
    250 gramlık paketini migros marketlerde 14 tl'ye bulmak mümkün.
  • migros'ta görene kadar böyle bir kahvenin varlığını bile bilmiyordum. hem filtre hem de çözünebilir kahvesi satılıyor. çözünebilir kahvesi gerçekten harika, filtre kahvesini henüz denemedim. nescafe gold bunun yanından bile geçemez. şu sıralar 250gr filtre ve 100gr çözünebilir kahvenin olduğu tanışma paketini 25 liraya satıyorlar migros markette.
  • iki çeşidi bulunan tchibo kahvesi.
    bir tanesi, %100 arabica çekirdeklerinden oluşuyor.
    bir diğerinde de %50 robusta, %50 arabica çekirdekleri var.
    uzun zamandır içiyor olmama rağmen bu farkı yeni görebildim.
  • nedense kokusu bana baconı anımsatan kahve.
  • içebildiğim tek çözünebilir kahve çeşididir.

sütle de sade de gideri var.

tabii ki çözünebilir kahve ilk tercihimiz değil fakat değişiklik isteyen olursa diye bunu da buraya kondurayım.
  • dün 250 gr'ı 10 tl olduğu için tchibodan aldığım (indirimdeymiş şu an ) fena olmayan filtre kahve.
  • brazil mild'le birlikte tchibo'nun en dandik kahvesi olma ünvanını elinde tutan kahve çeşididir.