• take away kahveleri fiyat/performans oranında bir numaradır.
  • her ay zamlanandır.

fiyat performansı daha iyi ürün arayanlara kurukahveci mehmet efendi'nin filtre kahvelerini ve espresso seçeneklerini tavsiye ederim.
  • take away kahveleri lezzetin en kolay erişilebilen şeklidir. granül kahveleri ve filtre kahveleri de (espresso da çekiyorlar ama bir tek onu denemedim) oldukça başarılı ve uygun fiyatlı, çeşitleri az ama yeterlidir. sert, baharlı, aromatik ve yumuşak içimli olanlarından birini seçer, seçenekler arasında boğulmazsınız. 100 gr. filtre kahveyi 2,5 tl'ya çektirdim geçen hafta. bu da bana 15-30 gün arasında yetiyor.
  • çoğu endüstriyel markalardan daha iyi kahveye sahiptir.
  • kahve gibi kahvedir.
  • yıllardır cafissimo cafee crema içiyorum, portakal rengi veya sarı olanından. en son aldığım kutu oldukça acı çıktı, umarım böyle devam etmez, ancak alternatiflerine bakmaya başladım bile.
  • kullanmakta olduğum kahvedir. starbucks ve muadili bir çok kahveyi denemiş bir insan olarak, aralarında açık ara en iyisi olduğunu düşündüğüm kahvecidir. diğer markaların genellikle çok fazla kavrulmuş ve artık aromasını kaybetmiş kahvelerinin yanında, tchibo nispeten daha taze ve lezzetli ürün sunmaktadır.
  • kahveleri aromalıdır, güzeldir ancak kullandıktan sonra hava almamasını sağlamanız lazım ki o aromayı kaybetmeyin, tabi bu öneri tüm kahveler için...
  • lezzet fena değil. barista değilim sonuçta ve damak tadı çok göreli.ancak kokusu da damakta bıraktığı tat da asitli. kimyasal gibi. içerken sertliği hoşuma gitse de sonrası hoş değil. ulaşabildiğim tüm afrika ve güney amerika kahvelerini çekirdekten öğüterek (starbucks, kahve düyası, gloria jeans ve tchibo) denedim; diyebilirim ki mehmet efendi columbian açık ara bir numara.
  • beğenmiyorum. kapsül ile olan bütün kahvelere karşı görüşüm aynıdır ve hep aynı kalacaktır. çekebiliyorsan kahveni çek taze taze iç. eğer çekme imkanı yoksa butik kahvecilerde taze çekilmiş kahvelerden satın al.
hesabın var mı? giriş yap