şükela:  tümü | bugün
  • yaklaşık 3 ay önce kahve makinasıyla beraber aldığım şey. anlatılanlara uygun kullanmama rağmen kahvemi bir saat kadar bile sıcak tutabildiğini görmedim. 30 dakikalık otobüs yolculuğunda hafif sıcaklığını kaybediyor kahve, bir hata yapıp ilk ders başlamadan içmezsem ara verildiğinde soğuk bir sıvı kalıyor elimde. almayın.
  • içi plastiktir. gerçi starbuckstakiler de genelde plastiktir.
  • söz konusu kahveyken yarım saati aşkın sürede sıcak tutan bir kaba emin olun ihtiyacınız yok. yarım saatten sonra kahve kaynar da olsa içeceğinize dökün daha iyi. birçok kahveci de zaten demlenmiş filtre kağıtlarını çizelge de tutarak yarım saatte bir yeniden demler. ister 2 bardaklık kahve olsun, ister 10, bayatlamış kahve dökülür. dersiniz ki ben su taşımak istiyom sıcak sıcak, arada poşet çay falan sallandırırım o zaman bok gibi termos ama kahve için olması gerektiği uzunlukta sıcak tutmakta tchibo termosları.
  • çift duvarlı, fakat vacuum özelliği olmayan termos bardaktır.
    kaliteli termos bardaklar en az 6 saat kahvenizi sıcak tutabilir.
    (bkz: zojirushi)
    (bkz: contigo)
    (bkz: thermos)
  • (bkz: tantitoni) yerine kullanılabilir.
  • itü termosu yanında solda sıfırdır kendileri test edildi onaylandı
  • 37 liralık çöptür. benzerlerini gene 35 45 lira arasına starbucks da satmaktadır.

iyi termos dediğin en az 6 saat sıcak tutabilmelidir.

daha az bir fiyata içi çelik dağcıların kullandığı ürünlerden alabilirsiniz.

100 lira civarına, 8 10 saat tutabilecek yıllarca sızdırmadan patlamadan ömürlük termos alabilirsiniz.
  • trendix markalı mı denir yoksa tchibonun trendix termos ürünü mü neyse aynı şeyden konuşuyoruz. 2 3 gün önce aldım. 70 lira fiyatıyla 500 ml. su an performansı gerçekten iyi. 6 saat üzeri yüksek sıcaklığı koruyor. 8 9 sonra hala tatmin edici bir sıcaklığı oluyor. tavsiye edebilirim. çok fazla termos tecrübesi olan biri değilim daha iyileri elbet vardır fakat kesinlikle tatmin edici bir ürün.