• geçenlerde sırf bu yüzden tükkana uğradım lakin artık taze çekim yapmıyoruz dedi satıcı adam. *. acayip derecede üzüldüm. çünkü alışmıştım tadına.
  • kipa'da denk gelip aldığım, tadına kokusuna bayıldığım, mehmet efendi ya da has akasya aldırmayı bıraktırabilecek kahve. ama garip bir durum var. tamam normalde süper köpüklü kahve yapabilen biri değilim ama bu kahveyi aldığımdan beri yaptığım kahvelerde göstermelik köpük bile olmuyor. bir açıklaması olduğuna inanmak istiyorum.
  • marketlerde satılan en iyi kahve bana göre. mehmet efendi'yi komple bıraktırmıştır.
  • herkes mehmet efendiyi hemen satmış, me batınca nah alırsınız , o kahveyi o fiyata.
    üstteki tüm yorumlarda, me nin hedef alınmasıda ilğinç. ( bu arada kahveyi yılda 5 kere tüketmem, olaya sermaye açısından bakıyorum.)
  • herkesin damak tadı farklıdır pek tabi ama kahve adı altında sattıkları tatsız tozların kahve olmadığı gerçeğini göz önüne alırsak keşke hiç kahve satmasalar diye düşünüyorum.

yine de tchibo türk kahvesi denilince akla gelen o ... efendi den daha iyi. o ... efendi kahveleri de maalesef bir dayatmadan ibaret (çünkü bir düşünün marketlerde hangi markalar var. ne o bir elin parmak sayısını geçmedi değil mi marka sayısı?) aşırı kavrulmuş, yanmış, aynı sistemden tekrar tekrar geçerken farklı kimyasallar karışmış bir kahvedir. yine de afiyet olsun.
  • bir türk kahvesi bağımlısı olarak çok beğendiğim kahve. migros'ta satılan 100 gramlık sarı paketten bahsediyorum. hatta şunu söyleyebilirim ki paket kahveler içerisinde en güzel türk kahvesi bence tchibo. indirimde görünce hemen stok yapıyorum.
  • yılların mehmet efendi içicisi olarak tadına pek alışamadığım tchibo ürünü.
  • türk kahvesini henüz denemdim ama filtre kahvesine kefilim bu markanın. ev ortamında bile harika kahve deneyimi sunuyor.
  • migros sanal market’te görüp aşırı ağır ve asla köpürmeyen mehmet efendi’den ucuz olduğu ve itiraf ediyorum paketinin cazibesi nedeniyle satın aldığım kahve. tek kelimeyle müthiş. tadı yumuşacık (bana normalde ağır geliyor türk kahvesi) ve çok güzel köpük yapıyor. nedense paketi de mutlu ediyor, renginden ve dokusundan sanırım. hiç beklemiyodum bu kaliteyi, tchibo türk kahvesinden anlamaz ama hadi neyssss şeklinde satın almıştım, yanılmışım. stok yapıcam şimdi.
  • kötü bir kahve deneyimi yaşatan sözde türk kahvesi.
    beğenmedim.
hesabın var mı? giriş yap