*

şükela:  tümü | bugün
  • haber yazılımı yaptığını iddia eden, müşteri memnuniyeti sıfır olan firma

1 yıl önce te bilişim denen bu firmanın en üst seviye haber yazılımını 5000 tl'ye aldık. malı satarken çok iyiler kibarlar falan ama ondan sonra sıfır ilgi alaka. aldığımızda yazılımda bir sürü sorunlar çıktı ve açtığımız ticketlara haftalarca dönüş yapılmadı. yapılan dönüşlerde ise sorunu yine çözmediler tabiki.

ayrıca yazılımda bir tane harfin yerine değiştirmek isteseniz bedeli 500+kdv dediler (yazılımdan her ne kadar pek anlamasam da bu işin 3 dk'larını falan alacağına eminim)

neyse 500 de isterler 5000 de isterler deyip geçmek istiyorum ama asıl çileden çıkartan husus şu: bu adamlara defalarca 500'ler 1000'ler verdik. totalde 5 farklı geliştirme için 4000 tl ödedik ve bir tanesi bile yapılmadı. yazarken bile çok sinirleniyorum adamlar 4000 bini aldılar ve 1 işi bile yapmadılar. 1 yıldır halen yapacaklar. bu süreçte tebilişim ile çalışan 2 kişiye daha denk geldik, onlar da aynı şeyden şikayetçi. açıkçası 2 yıldır üzerinde düşünüp kafa yorduğumuz projeyi bunların yüzünden bırakmak zorunda kalıyoruz.
  • müşteri memnuniyeti sıfır firma.

iş takibi yok, her şey parayı ellerine sayana kadar. ondan sonra iş filan beklemeyin.

5 bin liradan fazla ücret ödedik ama karşılığı beklemek, ilgisizlik olarak geri döndü. hazır paket olarak sattıkları yazılımda kendi halimle onlarca hata buldum. beyefendiler bu sorunlarla uğraşırken atarlandılar.

en düşük değişiklik fiyatları 100 tl + kdv'den başlıyor.

bulaşmayın, kimseleri bulaştırmayın.
  • "yıllık destek hizmeti" ödemesi yapmadığınız takdirde hizmet vermeyen firma.

destek süresi olan 1 sene boyunca size taklalar attırır ve destek taleplerinizi haftalara yayar. destek süresi bitince geri dönüş bile yapmaz.