şükela:  tümü | bugün soru sor
  • https://tefoodint.com/ adresinden incleyebilirsiniz. benim cok ilgimi cek, sosyal sorumluluk olarak da tuketici olarak hepimizi ilgilendiren bir alani hedefliyor.

hayvan eti, yumurta, meyve ve sebze gibi urunlerin ne sekilde bizlere ulastigini barkoddan taratip okuyabiliyorsunuz. hangi veteriner onaylamis vs.

ingilizce bilenler okuduktan sonra yorumlarini en azindan ozelden benimle paylasabilirler.
  • 8 milyon market cap ve zaten işleyen bir sisteme sahipliğinden mütevellit, olası bir boğa sezonu girişinde kolay bir 10x yapması muhtemeldir. yatırım tavsiyesi değildir.
  • (bkz: tutar bu)
  • tamam çok güzel herşey hatta kısmen de olsa ülkemizde bazı ürünlerde yapılıyor. yalnız bizler hala kerpiçle sıvalı ilkel ahırlarda üretim yapıyorken , bırak dijital ortamı adam okuma yazma bilmiyor. modern tarım , ekolojik bilgi ve birikimi ne zaman kazanabilirsek o zaman biz bu uygulamanın üretici kısmında olabiliriz. diğer türlü ithal gelen ürünleri aa bak bu hollanda dan gelmiş ve üretici firması bu , taşıyan firma bu evet bunu tercih edelim.. biraz ütopik. kısaca gelişmiş ülkelerde tutar biz de olmaz. benim ilgimi çeken nokta blockchain altyapısı kullanması.