şükela:  tümü | bugün
  • riot'un dota'yı evirip, çevirip basitleştirerek lol'e uyarlamasında sonra durmak yok yola devam diyerek tekrar arakladığı dota 2 auto chess menşeili yeni oyunu'nun ismidir.
  • valve elinde hazır olan oyunu çıkarıp piyasaya sürene kadar riot'un çıkardığı dota chess benzeri oyun. adamlar büyük ihtimalle çok daha kolay ve zevkli bir oyun yapmışlardır. valve nedense oyun yapmayı unuttu şu sıralar.
  • hayvan gibi oynayacağım oyundur. oyunu kavradıktan sonra yayın yapmaya başlayacağım. ilk izlenim olarak eksikleri var gibi çok şey değişebilir eğer amerika'ya çağırdıkları ekibi dinlerlerse.

tanım: yeni nesil tower defence esintileri taşıyan taktiksel oyun.
  • underlords'un tırnağı olamayacak kadar kalitesiz olan oyun.

aynı league of legends gibi çocuk eğlendirmek için üretilmiş. iyi oynamanızla kazanmanızın hiçbir ilgisi yok. özellikle insanı strese sokmak için tasarlanmış saçma mekanikleri var. bir de üstüne abuk subuk bug'ları yüzünden defalarca yenilince oyuna bir daha girmek istemiyor insan.

sinir hastası olmadan güzel bi autochess oyunu oynamak istiyorsanız açın underlords oynayın, bu saçmalıkla vakit kaybetmeyin.

edit: oyunla ilgili gerçekten keyif aldığım bi anın ekran görüntüsünü aldım, paylaşıyorum.
  • (bkz: tft)
    (bkz: tofita)
  • 2019'un en hızlı büyüyen janrı olan autobattler dalında en parlak yatırım olacak gibi görünüyor. seneye milyorlarca dolarlık turnuvaları olması büyük olasılık.
  • pbeyi kitleyen oyun modudur kendisi
  • eski bir profesyonel lol oyuncusu olan (bkz: scarra) şu tweetinde oyundaki şampiyonların kökenlerini, sınıflarını, oyundaki eşyaların özelliklerini ve eşyaların nasıl birleştiğini anlatan 2 görsel paylaştı. oyunu öğrenene kadar bu 2 görsel çok işe yarayacaktır. bol şans ve iyi oyunlar herkese.
  • abi acaba bu başlık sözlükte neden ilgi görmedi? tutmaz mı diyorsunuz?
    yok öyle diyorsanız sıfırdan lol öğrenmeyi düşünüyordum hiç girişmiyeyim.
  • chess mantığıyla girilen bu furyada en çok tutacak oyundur kendisi, bugün itibariyle pbe(test serverı) dan çıkıp herkesin oynayabileceği güncel sürüme eklenicek, riot games arkasında olacağından dolayı şimdiden turnuvaları hazırlanmaya başlanmış, 2-3 hafta içinde ranked sistemi gelicek deniliyor.