şükela:  tümü | bugün
 • valve'in yaptigi, 3 yildir bitememis multiplayer fps. ilk once half life engine'ini kullancakti, sonra kendimiz tamamen yeni engine yapcaz dediler vs.
 • counter strike in basarisindan sonra tam olarak gerek kalmamis ve rafa kaldirilmis bir proje.
 • half life 2 nin çıkışıyla yeniden ortaya çıkabilecegini umut ettigimiz hl modu .
 • çıksa bile counter strike source'un yanında esamisi okunmayacak oyundur.beklete beklete kanser edip,konsepti de göz göre göre battlefield'e kaptırmıştır.
 • beklerken yaşlanan, can veren arkadaşlarımızı akla getirip insanı 1 dakikalık saygı duruşuna geçmeye yönelten oyun..sırf uğruna orjinal hl alacağım oyundur; gavurlarla oynayabilmek için. ayrıca yerli tf severlerin yarısından fazlası ff'de - fortress forever aka tf2 - baş gösterecek fps yetmezliğinden oyunu oynamayacak olduğundan istemesem bile gavurların eline bakacağım oyun olacaktır ayrıca..
 • yeni yayınlanan trailer'ı ile salyalarımızı akıtan half life 2 modu...

  bi tek pyro'nun videosunu koymamışlar o biraz üzdü beni...
 • oldukça eğlenceli olacağa benzeyen oyun.valve ilk kez yeni halinin ekran görüntülerini yayınladığında, birçok kişi the incredibles'ı andıran görüntülere bakıp şaşırdı.daha "ciddi" bir şeyler beklenirken biraz şok etkisi yarattı bu durum.nitekim tf camiası "ohaaa süper olmuş lan" diyenler ile "yazıklar olsun, ciddiyetin içine etmişler" diyenler olarak iki gruba ayrıldı.çok sıkı tfci* olmayan biri olarak, ben de ilk gruba dahilim.
  valve'ın kesinlikle ciddi olmak gibi bir kaygısı yok.adamlar ciddiyeti yine de makul bir düzeyde tutup, mizahı öne çıkarmışlar ve gayet de yerinde olmuş bence bu karar.şu ana kadar gösterilenler oyunun daha çok art yönüne odaklanmış olsa da, valve tarafından hazırlanan bir oyunun oyun dinamikleri ne kadar rezalet olabilir ki?
  muhtemelen, eğlenmesini bilenler için cevher niteliğinde bir oyun olacak team fortress 2.geriye tek yapılması gereken ekim ayını, half life 2 the orange box'ın çıkışını beklemek oluyor.tabi arada yayınlanan şahane videoları da es geçmemek gerek, yüz ifadeleri cidden şahane:

  http://www.youtube.com/watch?v=my5qjhzcz2i

  "it costs $400.000 to fire this weapon..for twelve seconds..."
  "oh my god! who touched sasha?!"
 • the orange box pakedini steam üzerinden pre-order eden kullanıcılara 17 eylül den itibaren betasının sunulacağını öğrendiğim an uğruna siparişini verdiğim enfes gözüken oyun.
  ayrıca şu ana kadar heavy weapons guy, soldier ve engineer sınıflarının tanıtıldığı fragmanları ile uzun süredir gördüğüm en iyi reklam kampanyası yapılan oyundur. diğer sınıfların tanıtımını iple çekmekteyimdir.