şükela:  tümü | bugün
  • quakedeki ctfden esinlenerek yapilmis ve onu asmis halflife modu. denemeyenler tez elden deneye
  • hastasiyim capture the flag olayinin.

    10 yıl sonra gelen edit: 10 yıl önce yazdığım bu entryi kendime ibret olsun diye uçurmamaktayım.
  • skecem bak ya bayragi koru yada git bayragi al dedirten arkadaslariniza sinir yaptiiniz bolum
  • team fortress classic. halflife engine kullanan, keyifli bir team game. diğer team gamelere oranlara üstünlüğü farklı skill lerin kullanılabilmesi. ah birde (bkz: lamer) lar olmasa...
  • (bkz: tfc)
  • hakkında 2 yıldır entry girilmeyince öldü sandığım oyun, hakkattende bir aralar ölür gibi olmuş, yerlerde sürünmüştür. az sayıda olan fanatik kitlesi ne yapıp edip oyunu diriltmeye, kendi ceplerinden para koyup server açmaya çalışmış, hala bu oyunun oynanmasına ön ayak olmuştur. kendilerini saygıyla anarız. oyun genel itibariyel maç düzeninde 4 atak + 4 defanstan oluşan 8 kişilik kadroyla oynanır. class düzenine dayanan bir oyun olduğundan farklı yeteneklerdeki insanların buluştuğu bir oyunda olmuştur. ayrıca lambur lumbur public oynarken en cok zevk veren hl modudur bence, cünkü farklı çeşitlerde özelliklere sahip 9 kategorideki düşmana karşı savaşmak, hangisine ne stratejiyle dalıcağını hesap etmek falan oyun biraz kapıldıktan sonra pek zevklidir. oyunun özellikle cs'den ayrılan ve adrenaline gamer'la benzeşen en önemli noktası, bug abusea dayanması bunun resmiyet kazanması, farklı amaçlarla dizayn edilmiş sikillerin oyunu yapan kişilercede beklenmiyen bir şekilde tutulması ve kullanılması olmuştur. işin ilginci bugların keşfedilmesine ön ayak olan ve sonrasında en çok kullanılmasına karşı çıkanların aynı takım olmasıdır. vakti zamanında takımlarımız birleşerek almanya'daki turnuvalara katılmayada çalışmıştır. lakin başaramadık, 200+ pingle mümkün olmadı, olamadı. camianın tamamının birbirini tanıması, hatta bu oyundan çok saglam dostlukların çıkması oyunun unutulmazlar arasına girmesinde başrol oynar.
  • wireplay in yirmi dördüncüsünü düzenledigi sezonun, ikinci liginde tezer ismindeki türk/hollanda/arjantin takiminin birinci oldugu oyundur. birinci ligde ise inhouse1 (usa) birinci olmu$tur :)