• league of legends’in, yeni auto chess oyun modu. bu ay sonunda gelecekmiş.
 • lol'ü yaparken konsepti tamamen dota'dan çalan riot games'in, drodo'nun dota 2 engine üzerinde yaptığı dota auto chess konseptini de çaldığı oyun. çoluk çocuk ayıla bayıla para vere vere oynar artık.

  yapımcıların oyuna güvendiğini gösteriyormuş, tutmuş konsepti çaldılar zaten, neyine güvenecekler, sanki yeni bir konsept ürettiler.
 • riot games in auto chessi. battleroyale gibi oldu bu da. yakında cs go chess de gelir.

  auto chess e pass alarak katkıda bulundum kendimce. umarım bir an önce yarışa dahil olurlar. millet aylardır mobile versiyonunu bekliyor. resmi mobile. çince yazılı, tuhaf görünümlü lan bu neydi dediğimiz parody olanı değil.
 • eski bir lol oyuncusu olarak merakla beklediğim moddur. normalini aktif olarak oynadığım söylenemez ama bu modu inceleyince tekrar aktifleşeceğim gibi görünüyor.
 • riot games'in dota'dan arakladığı bir başka oyun modu. bugün itibariyle pbe'de yayınlanmasıyla neyin ne olduğu görülecektir. 9.13 yamasıyla da ana sunuculara eklenmesi bekleniyor. eğer bu modu da dereceli şeklinde oynayabilirsek lol'deki 5'e 5 sihirdar vadisi oynanma oranı bir hayli düşer gibi gözüküyor.
 • geçen haftaki fallout battle royale duyurusundan sonra kim neyi araklamış çok takmamanızı öneririm. fallout 2 döneminden nereye şaka gibi geliyo ama böyle bi oyun ismi var fallout battleroyale. bethesda rockstar gibi firmalar bile trende uyuyoken hor görmüyorum diğer firmaları. ki türü valve da bulmadı drododan sonra kendi autochessini yaptı underlords isimli. dota warcrafttan çıktı blizzardın mı valve ın mı hakkı. e gerçek dotayı yapanlar ayrılıp lolü yaptılar falan kısaca kim neyi araklıyo takmayın hangisi eğlenceliyse oynayın.

  oyun hakkında görüşümse görüntüye alışamadım 2d gibi bişey. oyunun mekaniklerini dengesini oturttuktan sonra görüntüyü cilalayacağını söyledi yapımcılar. underlordsa hiç alışamadım supercell oyunu gibi duruyor. tablette civilizationdan sıkılınca açabileceğim bi oyun olmuş pcde çok eğreti duruyor underlords. tft yi denerim oyunu hızlı geliştirirlerse devam ederim ki öyle de umuyorum lole 10 yıldır 2 haftada bi patch atan firma sonuçta.
 • (bkz: auto chess) lol evreninin auto chess atağı, henüz betada ancak oynanış vaadediyor, denemek lazım.
 • bagimlilik yapan bir oyun. mudavimlerini bekleriz
 • pbe hesabı olanlar yeşillendirse süper olur. çok güzel gözüküyor, test etmek isterim.
 • auto chess'i dotaya kaeşı önyargım olmasına rağmen ayıyla bayıla oynadıktan sonra havada karada oynayacağım oyun.

  tek sorun pbe sunucusu gibi görünüyor, dışardan birisi olarak giremiyorum oyuna. mahur bekleyeceğiz
hesabın var mı? giriş yap