şükela:  tümü | bugün
 • http://www.teamviewer.com/index.aspx adresinden indirilip, kurulmadan bile çalıştırılabilen masaüstü paylaşım yazılımı. yazılım ücretsiz ama bağlantı süresi limiti var. süre dolunca tekrar bağlanmak gerekiyor. (bir session'da 30 dakika, ayda 5 saat)

  kendisinin özelliği şudur ki:
  çalıştırınca bir internet id'si ve şifre üretiyor, uzaktaki makineden erişim için ip numarası, firewall ayarı, nat ayarı vs gerektirmeden bu iki bilgi ile bağlanmak mümkün oluyor.

  ayrıca hala windows 98 kullanan kişiler için de iyi haber*: win 98/2000/xp altında çalışabiliyor.
 • bilgisayar donanım, onarım, bakım işleri yapan firmalar için çok kullanışlı olan bir program. her arayan müşteriye koşturmaya veya müşterinin kasayı kapıp gelmesine gerek kalmadan oturduğunuz yerden sorunlu bilgisayara müdahale etmek mümkün. tabi bunu yapmadan önce müşterinin bilgisayarına bu programı yüklemiş olmak gerekiyor.
 • yeni 3 versiyonu eskisinden daha hızlı çalışan kullanımı kolay nefis program. eskisi gibi iyi baglantı yakalamak için arada disconnect connect olmaya gerek olmuyor, + dyngate + teamviewer olayını kaldırıp tek bir programda birleştirmişler. en hoşuma gideni logonuzu içeren executable yapıp karşı bilgisayarda çalıştırıyor, programı kurmadan bağlanabiliyorsunuz.
 • portable versiyonu, bilgisayarla haşır neşir olan her insan evladının flash belleğinde olması gereken uzaktan erişim programıdır. hayat kurtarır.

  http://www.teamviewer.com/…eamviewerportable_en.zip
 • sağlam bi kadro ve mevzudan habersiz bir kek eşliğinde süper geyik potansiyeli yaratan program
 • en kral uzak masaüstü bağlantısı programı. firewall dinlemez. örneğin dışardan universiteye, içerden universitenin dışına bir güzel bağlanılır. bilgisayarı kapatabilir yada yeniden başlatabilirsiniz. program windows'un açılmasıyla birlikte (parola ekranı dahil) devreye giriyor. file transfer olayıda tadından yenmiyor. araştırdıgım kadarıyla herhangi bir güvenlik açığında bahsi geçmiyor. ağınızdaki bilgisayarlara bağlandığınızda resmen bağlandığınız bilgisayarın başındaymışcasına hızlı kullanabiliyorsunuz. ücretsiz olması ayrı bir cezbediyor. sürekli kullandığım, basit, biricik program.
 • msn messenger uzerinden anasayfasinin linki verilmeyen armut. amcalar bizi mi du$unuyor ba$ka bi$i mi var cozemedim..
 • sevgilinin/annenin bilgisayarına ulaşılamadığı durumlarda yardımlarına koşma edevatı. telefonda bir saat çene yormaktan hem vakit hem de nakit olarak daha şey.. üstelik pratik.
 • parayla olsa bile satın alınabilecek deh$et'ul vah$et yazilim.

  cok pratik bi$eydir ve os* ayirt etmeden sizi birbirinize baglar.
 • "extras" kısmında "play recorded session" menüsü ile oyy oyy oyy dedirtmiş program. ayrıca şu ana kadar takılı kaldığı bir firewall görmedim, sanki 80 portundan ulaşıyor gibi bir hava veriyor kendisi.

  az öncenin editi: bir bilgisayarda uzaktan 2 kişi, toplamda 3 kişi çalışmamızı sağlamış kurtarıcı.