şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir youtuber.

hayvan sever bir herif, garip garip gülüyor.
  • youtuber olmadan önce, hatta evinde sadece bir kedisi ve bir köpeği varken de tanıdığım, en iyi arkadaşlarımdan biri, çok kral muhabbeti vardır, varı yoğu hayvanlarına yatırır, iyi oyun tavsiye eder, güldürür, sevdiğimiz bir eşektir. youtube kanalı almış yürümüş, daha da iyilerini yapacaktır eminim, kafasına koyduğunu yapar.
  • ilginç tepkiler veren bir youtuber.
  • abone ve izlenme sayısı yükseldiği için sevindiğim, beni en çok eğlendiren türk youtube kullanıcısı. her oyunun videosunu izlemesem de vlog ve "eren'le tren"leri mutlaka izliyorum.
  • sadece "eren'le tren" bölümlerini izleyip kendimden geçtiğim youtuber. sevin, sevdirin.
  • kezban zombi videosuyla beni yaran hayvansever. iyi adam lan bu.
  • pintipanda sayesinde tanıdığım youtuber, hayvan sever, duygusal zekası yüksek ama etrafını çelikten duvarlarla örmüş komik ve hayatı imkanları dahilinde kaliteli yaşamaya çalışan bir adam. evet adam gibi adam. vloglarını izlemeye başladım ve ciddi ciddi hepsini neredeyse bir oturuşta izledim. eğlenceli, komik, çok saf bir dünyası olan bir adam. kötü niyetli olup bu saflıktan farklı davranan birisini görünce dişini kolaylıkla gösterip, onu alt edecek güçte. inşallah bu saflığını koruyacak gücü hep olur.
  • şahsen tanımak isterdim. her halinden belli eğlenceli insan.
  • insandır, adamdır
  • sözlükte biliniyormuş yahu bu kanal. youtube'un alakasız önerilerinden biri sayesinde hayvanlarını çektiği bir videosunu gördüm. "aha kendi cennetini kurmuş işte adam." diye içimden geçirdim. oyun videolarını takip etmiyorum pek ilgili olmadığım için ama kedili köpekli ne kadar videosu varsa hepsini izledim. temiz kalpli bir vatandaş belli ki. şansı, yolu, parası çok olsun. daha çok hayvana baksın. daha rahat imkanlarla baksın.