şükela:  tümü | bugün
  • teb'in 48 saatten kisa surede cevap verildigini gormedigim email ile bankaya cemkirme hatti.
  • alakalı alakasız her menuye girdikten sonra tamamen şans eseri (!) müşteri temsilcisine bağlanabildiğiniz müşteri hattı.
    diğer bankalarınki farklı mı diyeceksiniz ama inanın bu beterin beteri...
  • kullamadığım kredi kartımı iptal ettirmek için, yoğun olmaz diye gecenin bu saatinde arayıp, dakikalarca beni bekleten hat. kanıt olarak bunu sunabilirim. neyseki ismi dicle olan, hanım hanımcık, sesi son derece tatlı, alımlı, sevimli bir hatun çıktı da kızamadım kendisine. buradan kendisine seslenmek istiyorum:

diclecim, numaram oralarda bir yerlerde vardır. sana aşık oldum, lütfen beni bul. telefonunda bakiyen yoksa çağrı at, ben seni ararım güzelim. işlem saati ve tarihini de aşağıya iliştiriyorum ki, beni bulmakta zorlanma tatlım.

işlem tarihi ve saati: 6 şubat 2015 - 0.48 olabilir.
    not: müşteri hizmetleri bayağı bir bekletti beni, o yüzden ilk aradığım saat yukardaki resimde mevcut, ona göre beni bul ve bana ulaş... :(
  • az önce bir yıldan fazladır kullanmadığım maaş hesabımın akıbetini öğrenmek, duruyorsa kapatmak için aradığımda beni şaşırtmış müşteri hizmetleridir.

önce adımı ve soyadımı söyleyerek "siz misiniz?" diye sorup hafif tırsmamı sağladı. sonra klasik "yapmak istediğiniz işlemi kısaca söyler misiniz?" sorusunu sordu ve hiçbir zaman ilk seferde ne istediğimi anlatamamış hatta çok kez direkt küfretmiş*olan ben ilk defa robot abladan "peki, teşekkür ederim" gibi bir cevap aldım. vay anasını diyordum ki aynı abla bana beni ancak dört dakika sonra bağlayabileceğini, dilersem birazdan beni kendilerinin arayacağını söyledi. bitmedi, ben aramayı açar açmaz "umarım beklerken iyi vakit geçirmişsinizdir." falan dedi.

sonuç: hesabı kapamatamadım. içinde 1.35 lira olduğu için kapanmıyormuş. "bankamıza hibe yapamazsınız!" diye de belirtti gamze hanım, sağolsun.
  • iğrenç