şükela:  tümü | bugün
 • öncelikle, bu fantezinin kurgulanmasındaki temel güdülenmeyi bulmak gerekiyor.. bunlar neler olabilir, bu konuda çook farklı yanıtlar verilebilir, hatta msn'de anket yapıp sonradan başlığa eklemeyi düşünüyorum..

  bu fanteziye gelmeden önce, öncelikle tümm cinsel fantezilerin irdelenmesi gerekiyor: bir uçta misyoner pozisyonu varken, diğer uçtaki adam/kadın neden kırbaçlanmak ister.. fazla geldiyse biraz daha soft olalım, neden uslu uslu/hırıltılı bi şekilde sevişmek varken, yatak odasını aynayla kaplatır (narkissos okuması yapmiycam, merak etmeyin), bedenine/vajinasına mum damlatılsın ister?? biraz daha da soft: neden oral seks ister?? neden anal seks ister?? vajinal doyum yetmiyor mu?? softlaşmayı daha da abartalım: bi insan neden sevişmek ister??

  zevk almak için.. biraz çeşni katalım: bi insan neden partnerinin boynunu emer, pazularını ısırır, göğüs uçlarını emer??
  oral seksi neden yapar?? (gerçi bu konudaki yorumlar da çeşitli olabilir) kendisi hoşlanmasa bile çoğu zaman partnerinin haz duymasını sağlamak: erkeğin egosu cilalanırken, kadının klitoral orgazmı sağlanır..
  işte bu ufak oyunları daha uç fantezilere doğru tersine çevirdiğimizde cevap genellikle aynı oluyor: zevk almak için.. fantezilerin amacı da budur zaten..

  burada, yapılması gereken başka bi ayrım karşımıza çıkıyor: cinsel fantezi ile cinsel sapkınlık arasına nasıl bi çizgi çekeceğiz?? ayrım nerede başlar, nerede biter?? pedofili, zoofili, nekrofili zaten sapkınlıktır, zira üzerinden cinsel tatmin sağlananın cinsel ilişkiye razı olmasına dair karar alacak mekanizmaları ya yoktur, ya da henüz gelişmemiştir.. bunlarda zorlama vardır.. gazetelerin üçüncü sayfalarında okuduğumuz tecavüz haberlerinde de.. ve tecavüz suçlusunun "benim tecavüz fantezim vardı, ondan yaptım" demesini de kimse ciddiye almaz..

  ve evet, asıl konuya geliyoruz: buradaki tecavüz fantezisinde partnerlerin ikisinin de onayı vardır.. sadistik eğilimleri olan birinin aynı oranda mazoşist eğilimleri olduğunu zaten biliyoruz: bu ikisi birbirinden ayrılmaz.. yani kendine bi şekilde tecavüz edilmesini talep eden kadın, hayatının başka bi alanında başkalarına karşı sadist eğilimler gösterebilir (bkz: la pianiste) (bkz: erika kohut).. ya da görünürde başkalarına acı çektirmekten hoşlanan biri, mazoşist olabilir (bkz: gokudo kyofu dai-gekijo gozu)..

  tabii şu var, oral/anal sekse bile "olmaz" diye yaklaşan bi kadının, böyle bi istekte bulunması tahayyül sınırlarını aşıyor.. aynı şekilde, sekste sınır tanımadığını iddia eden bi erkeğin, bi kadından kendisine yönelik böyle bi talep karşısında nasıl bi tepki vereceği de (ve enn önemlisi performansı) merak konusu olabilir.. ilginç geldi bak bu..

  herkesin dünyaya bakışı alıştığımız/içinde büyüdüğümüz normal tanımına uymayabilir, psikiyatristlerin böyle durumlarda hep söylediği gibi "kişi oral evrede takılıp kalmış olabilir", ya da sadece değişiklik arayan biri de olabilir..
 • erkeklerin yüzde 24'ünde kadinlarin da yüzde 36 sinda var olan bir fantezi türü.. simdi bu rakamlari gotumden sallasam kimsenin "hadi canim" diyecegini sanmiyorum.. ama yine de bu rakamlari gotumden sallamadigimi bir sekilde bulusturdugumu bilmelisiniz.. (crépault c, couture m (1980). "men's erotic fantasies".) (referans verdim anasini satiim.. entry degil makale yaziyoruz)

  yine kadinlarin yüzde 10'u tecavuz fantezilerinin "en ama en cok hoslarina giden" fantezi oldugunu aciklamislar.. erkeklerin yüzde 46.2'si seks sirasinda kadinin karsi koymasini ama sonra yelkenleri suya indirmesini tahrik edici bulurken, kadinlarda bu rakam 44.7 deymis.. bu kadinlarin yüzde 15 i paralarinin yarisiyla gofret.... tamam sacmalamiyorum..

  bu olgunun aciklanmasinda kullanilan en bilindik yontem "seks yaptigi icin üzülen, kahrolan, kendilerini harap eden insanlarin, seks yaptiklari icin alabilecekleri sorumluluktan kacma duygusu" imiş.. yani haspam seks yapacak, ama ayni zamanda kendisi istemedigi icin gunaha da girmeyecek.. suclu hissetmeyecek kendisini.. hirsizlik yapmadan aniden zengin olmak isteyip, cebine para düsmesini beklemek gibi bir hadise sanirim bu.. olur mu lan oyle? hoooşt derler insana.. ama cok ciddi bir makalede oldugumuz icin demezler.. simdilik..

  kadinlarinki boyle aciklanabiliyor.. ama erkeklerinki tam olarak aciklanmiyor.. erkeklerin seks düsünmedikleri anlarda uyuduklarini varsayarsak, oyle cok da kurcalamanin gerekliligine inanmiyorum ben.. yani erkeklerin yüzde 40 kusurati tecavuzu seksi buluyor olabilir ama neyi seksi bulmuyoruz ki efendiler.. bugun bana sorsalar "su turuncu cokanatlari seksi buluyor musun" deseler "yüzde 12.6 im seksi buluyor bence.." diye cevap veririm.. yani erkegin nedenini cok sorgulamaya gerek yok..

  ama illa ki sorgulamak isteyen, septik bir manyaksak, onu da soyle aciklayabilirim ki "erkekler yaptiklari isin o kadar takdir edilmesini istiyorlar ki, tecavuz ettigi kadinin dahi hadiseden zevk almasi ve cosmasi, delirmesi onlari fanteziden fantağziye sürüklüyor"

  bir kinsey, bir freud olmadigim icin bunun psikinaliz yonunu ele alamiyorum.. yunan mitolojisini de oyle aman aman bilmedigim icin de "bu hadise ilk kez penelope tarafindan uydurulmus bir seydir. tarihte ilk tecavuz hadisesine ganymedes rastlanmis, zeus tarafindan tecavuze ugramak o donemlerde en sahane fantezilerden biri oldugu icin bu fantazilere "ganymedes sendromu" diyoruz" diyemiyorum..

  hülasa fantezi güzel birseydir.. ama bazen güzel bir sey olmayabilir.. buna tarih karar verecektir (hey yavrum hey)
 • bir kız arkadaşın bilgisayarının google arama geçmişinde tecavüz, tecavüz edilmek şeklinde rastladığım fantazi türü.
 • çoğu kadında var olan değildir.

  bırakın erkeklerin öyle sanmasını, kadınların kendi içlerinde bu yanılgıya düşmesinin çeşitli sebepleri var. ben ikisinden bahsedeyim. tabii kadınlara dair konuşuyorum. erkek ve kadın bu fantezide de farklı motivasyonlardan besleniyor çünkü.

  ilki şüphesiz tecavüz sahneleridir. tecavüz sahnelerinde ne kadar irrite edici vurgu da olsa, bunlar seksin önüne kolay kolay geçemez. başımıza gelmediyse eğer, kadının çektiği fiziksel acıyı, şaşkınlığı, çaresizliği, korkuyu ancak empati yaparak anlayabilirken, seksi tanırız. yaşadığımız ve ne olduğunu bildiğimiz dürtüler, empati yaptıklarımızın önüne geçer. dolayısıyla izlerken ve zevk alırken suçluluk duyar, anormal olduğumuzu düşünürüz. bu durumun nedenlerini çözmeye çalışmaktansa "yea herkes istiyormuş" demek ve bu şekilde normalleştirmek daha kolay gelir.

  evvelce kıyas yapıldığı için söylüyorum, fatmagül'ün sahnesinde zevk alıp, cemile'de yıkılmanın nedeni, cemile'nin acısına odaklanabilmemizdi. aynı şekilde öyle bir geçer zaman ki'de birleşme sahnesi de gösterilse ondan da zevk alanlar olurdu. oysa cemile'nin bize sadece acısı izletildi.

  bir diğer neden ise kadının hemcinsleriyle olan "ben daha çok seviliyorum" yarışında, en çok bana tapılıyor deme dileğiyle şişirilen "çok istenme" arzusu. çoğu kadın sevmekten ziyade sevilmekle ilgili. aklınıza sizi piçe tercih eden eski sevgiliniz gelmesin. "he madem sevilmekti ben seviyordum, gitti bu o_0 ". olta attığı adamın da en az sizin kadar sevdiğini görmek istiyor o. bir tarafı eksik kaldı. siz köpek olurken onun neden olamayışına takıldı haspam ve tatmini orada arıyor. derdi yine sevilmekte. işte erkekte aradığı bu şiddetle ve geberene kadar sevme, isteme arzusunu, kendini kontrol edemeyecek kadar arzulu adamın yüzünde görüyor kadın o sahnede. bu nedenin özellikle tatsız tuzsuz yani tutkusuz bir ilişki yaşayan kadınlarda olabileceğini düşünüyorum.

  şimdi "tecavüz böyle bir şeydir çok isteyen bir adam varmış, tutamamış kendini olaylar gelişmiş, aslında sevmesinden oldu hep bunlar yea "demiyorum. ama fantezilere alet olan adam bu prototipte bir adam olur genelde. yoksa inşaata çeken, athırsızı suratlı adamı kimse kullanmıyor fantezilerinde. (kullanıyonuz mu len yoksa?) gerçekten istemediği biri ile fantezisi yok kadının. istediği ama istemiyormuş gibi yaptığı adamları hayal ediyor. dolayısıyla fantezisi de tecavüz fantezisi değil, "tecavüz görünümlü şiddetli, arzulu seks fantezisi" oluyor.
 • chat yaparken kadınlar tarafından en çok tercih edilen sex fantezisidir.
 • normal bir insanın pek haz etmeyeceği fantezi.
 • orijinlerini, en ileri toplumlarda dahi kadınların beynine kaktırılan "seks istiyorsan hafif ve suçlusun" zihniyetinden alan fantezi. birbirimizi yemeyelim, hemen hemen her kadında vardır.

  ama bu, sokaktan geçen herifin birinin üstünüze çullanmasını hayal etmek şeklinde değil, tam tersine, tanıdığınız bildiğiniz ve hali hazırda arzuladığınız bir erkeğin seksi başlatması ve sizin sekste herhangi bir aktif rol üstlenmemeniz şeklinde tezahür eder.

  ne öpersiniz, ne dokunursunuz, ne konuşursunuz, herşeyi erkek yapar. bu pasiflik, kadını bilinçaltındaki "seksi istiyorsan ve başlatıyorsan ve seks esnasında aktif olarak rol alıyorsan suçlusun" cümlesinin zincirlerinden kurtarır. özgürleştirici bir histir. yanlış değildir.
 • tecavüz fantezisi olan erkek olabilir.
  tecavüz fantezisi olan kadın kesin yoktur. kesin.
  kadınlar için bu travma yaratan korkunç bir olaydır. derin yaralar bırakır.
  cinsellikte domine edilmekten hoşlanan kadın olabileceği gibi, bu durum asla kadının bir tecavüz fantazisi olduğu şeklinde yorumlanmamalıdır.
 • oldukça zararlı bir cinsel birleşme şeklidir. zira cinsel kimlik doyumsuzdur. sürekli daha fazlasını isteyerek sizi parafilik hezeyanlara sürükler. sekste şiddet kullanımı, lise üniforması fantezisi, lateks gereçler kullanma gibi olaylarda aynı familyadandır. bir de bunun yanında bu tip fantezilerin porno sitelerde ve dahi filmlerde olması gençlerin gelişimi açısından ziyadesiyle sakıncalıdır. ileride normal birleşmenin yetmeyeceği, seksi sürekli heyecanı artan bir tempoda arzulayan sapkın kişilik gelişir.

  gülüyorsunuz belki ama seri katiller böyle yetişiyor.