şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bence esas başlık bu olması gerekir. dini tam kavrayamayan bir takım güruh gelmiş' yok deizm, yok şu yok bu' yaptı gibi söylemlerle gündem olmaya çalışıyor. işin garip tarafı bu tecavüz olayını yaptıran din değil, insanın ta kendisidir. bunun münafıklardan yani islam dininin arkasına sığınıpta yediği nane kalmayan insanlar yapıyor. o yüzden deizm, ateizm, islam tartışmasını bırakıp 'insan' denen varlığın ahlakına, sözüne, dürüst olup olmadığına bakalım. ve diğer dinlere saygı duymasını bilelim.
  • yav bırakın bu işleri, gidin bir hapisanenin tecavüzcüler koğuşuna (böyle bir koğuş var mı bilmiyorum, yoksa da hepsini toplayın bir salona) sorun bakalım dinleri, dini görüşleri neymiş, allahın ve dinin gerçekliği hakkında ne düşünüyorlarmış?

    öyle sanıyorum ki çoğu allaha inanan, dini imanı yerinde, kıldığı namazların, tuttuğu oruçların allaha olan inançlarının kendisini direkt olmasa da cezasını çektikten sonra cennete taşıyacağını düşünen tiplerdir.

    diyanet milyarları ezmeye ara verdiği, mercedeslerinden indikleri bir zamanda adalet bakanlığıyla birlikte bu çalışmayı yapsın.