şükela:  tümü | bugün
 • idam cezası geri gelsin önerisine boktan insaniyetleri namına karşı çıkanlara sunulabilecek diğer seçenek. çok daha insancıl, adamın en önemli organını alıp diğer işe yaramayan kısımlarını hayatta bırakıyoruz. nasıl ama?

  tecavüz edenin çükü kesilsin gibi bir öneri daha önce gelmiş ama bu biraz daha farklı, tecavüze yeltenenin de çükü kesilmeli. belki o sefer kalkmamıştır, kadın direnmiştir de yakılmıştır filan ama bu bir dahaki sefere tecavüzü gerçekleştiremeyecek demek değildir. tecavüze yeltendiyse kesip o çükü gözünün önünde köpeklere yedireceksin. kendi bağırsakları dehşetten delinip de karın boşluğuna sıçarak geberir belki böylece, hem idam etmemiş oluruz. nasıl ama?

  ***üstteki eski entariyi şimdi yeniliyorum:

  her türlü insan, hayvan, erkek kız çocuk sapıklarının tecavüzcüleri için sunduğum önerme. idam geri gelsin diyoruz, hebele hübele, hükümet desen lafı eveleyip eveliyor, reis desen yan çizdi şimdiye kadar, oyları verdik ve şimdi bekliyoruz bakalım.

  eee ense kökümün hümanistleri de "insan canı olonomoz, viicut bütünselliği, avrupa'nın götü" derken idam fikrine karşı. işte bu noktada çük nüansı devreye giriyor.

  şimdi bırak kadını hatta erkeği, kundaktaki bebeğe ve sokaktaki kediye köpeğe kalkabilen çük bağımsızlığını ilan etmiş demektir. sik kafalarından arı bir sistemle sopa gibi dikelip duran bu çükü koparmak; vücut bütünlüğü ilkesini terslemeyeceği gibi daha sonraları da leş kokulu çüklerinin ota boka uyanıp bu sapık organizmayı sosyal ortamlarda zor(!) durumlara düşürmeyecek, gördükleri her deliğe sokma zahmetinden kurtarmış olacaktır.

  başlatmayın kimyasal hadımınızdan, (bkz: fiziksel hadım) isterük! herhangi bir mağduriyet oluşması durumunda, bunları geneleve budanmış harem ağaları diye de dikersiniz; kadınların yerine bunları siksin gelen giden, nasılsa parasıyla değil mi hem zevk de alırlar meslekten de biter genelevlerdeki kadınların çilesi!
 • kadına..
  çocuğa..
  hayvana..

  tecavüz eden 5 sapığın çükünü kesin, bu sorun topyekün ortadan kalksın.

  devlet yapmazsa halk yapsın.

  halk yapmazsa en yakın birey yapsın.