şükela:  tümü | bugün
  • herşeyi sorgula isimli bir profilin paylaşımında denk geldiğim listedir.

peşin uyarı: hassas bünyelerde kalıcı ve ağır tahribatlara yol açabilir. biz bu platformda bu olayları ele almış olabiliriz ve ayrı bir başlıkta incelemek de gereksiz görülebilir, bence kesinlikle gerekli.

birkaç ay/yıl arayla bu tür facialar yaşanınca, insanlar unutuyor maalesef.

başka bir peşin uyarı: birazdan gelip yeaaa bunnarı islamiyete müslümanlara mal gerçek islam bu değil, birkaç küçük olay üzerinden imam hatipleri karalıyonuz diyenler çıkabilir.

ben müslümanım. maalesef elimizdeki malzeme bu saygıdeğer mümin kardeşlerim. rezalet içerisinde yaşıyoruz. uydurulmuş dinin afyonuyla zehirlenmiş zihinler ortadoğu’yu işgal etmiş durumda.

buradan bir çıkış bulabilir miyiz emin değilim.
  • ivedilikle gelen yayın yasakları ile güncel internet kullanımı yapmayan kitlelerin habersiz olduğu listedir, utanç listesidir, lekedir. derleyen arkadaşın da yazarken midesinin kaldırmadığına eminim zira ben yarıya kadar okuyabildim...
  • dinsiz dedikleri atatürk, bu vakıfları, cemaatleri kapattırdı ve kur’an-ı kerim’i türkçeye çevirtti. hacılara, hocalara inananlara ise ilk düşman olarak, atatürk göstertildi. çünkü atam bu din tüccarlarının bu çirkin yüzünü görmüş, halkın çoğunun inandığı dine sadece ezber ve rivayetlere göre inandığını fark etmişti. gerçekten bu flood’u okurken gözleri dolmayıp, hem meleketin hem o çocukların haline üzülmeyenler, işte bunlar siyasal islamcı dediğimiz, allah’ı kitabı para olan adilerdir.