şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: chainard sen misin?)

  tamam ulan anladık. türkiye'deki tecavüzlerin sebebi malum din, malum parti ve malum şahıs değil. heryerde oluyo.

  edit üzerine gelen edit: başlık sahibi yazara sormak istediğim şey;
  birincisi eleştiri yaptığı için eleştirdiğin insanlar tecavüz hakkında ne düşünse veya ne tepki gösterse sen bu başlığı açma ihtiyacı duymazdın? yazdıklarına göre tepkisiz kalması gerekiyor ki bu normalleştirmedir.
  ikincisi tecavüzlere tepki göstermeleri için sadece türkiye'de mi yaşanıyor olması gerekmekte?

  senin o beğenmediğin 'sanrı insanı' tecavüze tepki göstermek için ülke,coğrafya,ırk,dost ayırt etmez. yobazlar, örümcek kafalar ise anasını bacısını hocalara, geri kalanları da kendilerine helal gördükleri için tepkisiz kalırlar.
 • salak insandır.
  bence de çok normal.
  seni mesela bi sikseler hiç yadırgamam, gocunmam.
 • ee başka ülkelerde de tecavüzün olması türkiye'dekini meşru mu kılıyo. kafaya bak mk
 • mal'dır.

  dünya'nın başka yerinde tecavüz'ün olduğunu bilerek türkiye'deki tecavüz'leri görmezden gelecek insan kadar mal değildir ama.

  hele de , ' dünyanın hemen heryerinde tecavüzler yaşanıyor ' ülkemizde yaşanan tecavüzler yüzünden dünyadan utanmak niye minvalince cümleler kurmaya cesaret eden mallların yanında esameleri bile okunmaz.

  `batıyı dikensiz gül bahçesi olarak gören tanzimat sonrası batıcı aydın` (!) ları sikeyim size bi şey olmasın.

  ama allah aşkına havalı uzun metinler yazarak bu ülkede su bidonu ndan bebeklere , rulman dan 90 yaşındaki ninelere ayrım gözetmeksizin kadınlara saldıran_döven_şiddet gösteren , onlara tecavüz eden orospu evlatları haklı çıkarmaya çalışmayın.

  ilkel insanlarmışız. hadi ya.

  hani dini islam sayesinde orta çağda avrupa'da insanlar sokaklara sıçarken bilimin ve ahlakın zirvelerinde dolaşan millet'dik. noooldu o iş.

  işinize gelince yüzde doksanbilmem kaçı dünya'nın en faziletli dini'ne inanan millet işinize gelmeyince ilkeliz la biz ha.

  sie.
 • mallıktır evet.

  ancak tüm dünyada tecavüz oluyor diye bunu meşrulaştıran da sapıktır.

  sapık mı mal mı derseniz mümkünse ikisini de almayayım, ancak zorunda kalırsam malı tercih ederim.
 • tecavüz aslında cinsel şiddet göstermektir. uygulayan kişi sanıldığı gibi cinsel dürtülerine sahip olamadığından değil, karşıdaki kişiye üstünlük ve ceza yaptırımı olarak uygular. tecavüz sadece kadınlara uygulanıldığı sanılsada aslında hemcinslerine , çocuklara, hayvanlara hatta yaşlılara bile uygulanır. burda bunu yapan kişilerin kendi güçsüz ve ezilmiş olarak yetişmiş birey olduğunun farkındalığının yaratığı kaos neticesinde oluşur. o yüzden sadece bu kadar hassas bir konunun bir ülkede olduğunu sanmak çok komik olur. tecavüz güç gösterişi barındırır.
 • serial rapist kavramından haberdar olmayan insandır.
 • ne malmışız ha.. demek ki dünyanın her yerinde varsa normıl bişi bu... hemen domalıyorum...

  tanım: geri zekalı adamların geri zekalı başlıkları..