şükela:  tümü | bugün
  • yerli malı yurdun malı diyerek sürekli ar-ge ile yeni ve daha kaliteli motosiklet pantolonu için çalışan marka.
    önce kevlar destekli kot yaptılar, ce belgeli korumalar koydular.
    sonra biraz daha hırslanıp kevlar+pamuk+membran+kot şeklinde bir kumaş üretip tüm pantolonu korumalı ve su geçirmez yaptılar. üstüne bu mamülü ce ile sertifikalandırdılar.
    vallahi bravo.
    ecnebilere çuvalla para vermektense böylesine müteşebbislere destek olmak motosiklet kullanıcılarının borcudur.
  • internet sitelerinden alışveriş imkanı sunmadıkları için boynumu bükük bırakmış yerli tekstil şirketi.
  • çok kötü bir web sitesine sahip olan firma. olmasın daha iyi.
  • tech90 kot pantolonların dayanıklılığı bizzati altın elbiseli adam tarafından denenmiştir.
    http://www.youtube.com/watch?v=taruykt8_va
  • iyidir hoştur ancak altın elbiseli adam da yayınlandıktan sonra sitesinde perakende satışı kalkan ve fiyatları % 100 * artan kot markası. sonra insanımız almıyor diye dert yanmasınlar.
  • city kevlar jean pantolon ile gönlümde taht kurmuş markadır. fiyat - perfomansı da gayet iyi.
  • öncelikle ben <3 tech90 diyorum ve sonra konuya giriyorum.

bi kere gerçekten kullanışlı. alışınca insan pantolonun içindeki korumaları filan unutuyor. ikincisi kızıltoprak'taki mağazalarında çalışan arkadaş süper bi insan. ben fuar zamanı kendisinden bir adet full+full (full kevlarlı membranlı) bi kot almıştım. o kalabalık ve dağınıklığın içinde bile çok güleryüzlü şekilde yardımcı olmuştu kendisi.

benim full kevlar pantolon artık, sauna aşofman etkisi vermeye başlayınca geçen haftasonu kızıltoprak mağazalarına gidip yazlık olanlarından almak farz oldu. mekan çok ufak ama ürün bol. yalnız kadın bedenleri üzerinde azıcık daha çalışılması lazım. bir de çok beğendiğim ama bedeni olmayan bir pantul vardı, artık üretilmiyormuş. lütfen kalbimizi kırmasınlar, o renk ve kesim çok güzeldi. ha bir de paçalar çok dar. tamam rüzgarda plota patola diye diye uçuşmasın diye bir miktar dar olması lazım eyvallah ama bot ağızları çok geniş, pantolonu botun üzerine geçireceğim diye iki kere tırnağımı kırdım.

öptüm, kib, bye.
  • ve bir türk markası daha dünya pazarına ihracatta ve kalitede lokomotif olma yolunda ilerliyor...
    kârının %50'sini araştırma ve geliştirme faaliyetlerine yatıran, ürün kalitesi için büyük test masraflarına göz kırpmadan kabul diyen bahadır imrehan'ı ne kadar takdir etsek az.

zira bir firmanın üretiminin yalnızca %3-%5 kadar kısmı türkiye pazarında ve geri kalanı avrupa pazarındaysa çok önemli rakiplerin olduğu yerlerde üretilenler ödüllerle süsleniyorsa bu tesadüf değildir.

tech90'ın bu başarısı bir motosiklet kullanıcısı olarak beni mutlu ediyor, gururlandırıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=9pdryboiexe
  • yarım kevlarlı modeller için konuşuyorum; motorun üzerinde süper. yalnız yazın klimasız ortamda kullanmak çok pratik değil; pişiriyor ufaktan.

yine de, günlük kullanımda, deri tulum veya cordura pantolonlardan çok çok daha kullanışlı.

ellerine sağlık üretenlerin; ha bir de, şeytan tüyü taşıyan, simrug'un sahibi olan çocuğun.
  • 1.96 boy ve 90 kiloluk ebatlarimla m beden pantuluna bugun sahip oldugum firma. lakin kaliplari cok enteresan, ben kot pantulda 33-36 giyerken burada medium beden tam oldu. siz siz olun denemeden almayin, her pantulun kesimi cok farkli.