şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu siteyi donanım haberde gördüm.
    fiyatları inanılmaz!
    ancak pek güven vermedi.
    özellikle ekran kartlarını bu fiyatlara satmalarına çok şaşırdım.
    yeni bir ponzi gibi görünüyor.
  • burdan bir ay önce 2tb seagate taşınabilir belleği havale ile 220 liraya almıştım. 10 günde falan gelmişti, şanslıymışım. şimdilerde donanımhaberdekiler ağıtlar yakıyorlar. yarı fiyatına ekran kartları alanların siparişleri gelmemiş. kayhan bey fena kaydı galiba. özellikle 10-20 tane ekran kartı alıp fahiş fiyata satmak isteyenlere fena geçirdiler gibi.
  • yeni çiftlikbank olma yolunda hızla ilerliyor :) benim ürünüm 28 günde geldi. daha sonra başka riske girmedim. site sahibi, sürekli yarın kargoda, bugün kesin yolluyoruz vs vs söylemlerle ürün satın alan kişileri oyalıyor gibi gözüküyor. forumdonanımda ufaktan isyan sesleri var.
  • ölücü tokatlama gereci gibi duran şey.
  • (bkz: pcdepo.com)
  • müşterilerini dolandırmış gibi gözüken site.

buyrun
  • amazonda bile 610 usd olan msı geforce gtx1070 ti ekran kartını havale ile 1620 tl fiyata satıyordu bu site. vatan bilgisayardaki fiyatı 3700tl. tabi donanımhaber ölücüleri durur mu akın ettiler herkes ucuz ekran kartı alma peşinde. her dolandırıcılıkta olduğu gibi ilk alan bir kaç kişiye gtx1070ti lar gtx1080ti lar gönderildi, hatta bazı kişiler gtx1070 siparişi verdi bunun yerine gtx1070ti gönderildi. bu kişiler bakın ekran kartım geldi diyerek foruma ekran kartlarının, faturalarının resimlerini koydular. tabi bunları gören ölücüler teker teker sipariş vermeye başladılar.

ne olduysa bundan sonra oldu, belki yüzlerce sipariş alıp para toplayan bu kayhan adlı şahıs ölücüleri ekran kartınızı bugün kargolayacağım, yarın kesin geliyor, 14ünde son, ctesi son ve kesin diye diye yaklaşık 1.5 aydan fazladır tek ekran kartı göndermeden oyalıyor. şimdi ise bırak ekran kartını göndermeyi milletin parasını iade edemiyor.

hani çifltik bankta bir kadın diyordu ya bu kadar insan aptal olamaz diye aynı mantıkla yüzlerce kişinin parası gitti bakalım ne olacak geri alabilecekler mi. sırf eğlence olsun diye forumdaki bu başlığı okuyorum.
  • tasarımı kötü bir ponzi sitesi. ya sen ponzisin bari tasarımı güzel yap öyle dikkat çek. yok amk 2000 li yılların başında kalma arayüz ile ponzi işine girmişler. gerçekten mallık.

oysa tasarımı iyi yapsa sikilmek istemeyen bile kanıp sipariş verir.

neyse bize gelselerdi güzel bir site yapardık.
  • saadet zinciri benzeri oluşumların bilişim dünyasına kaymış hali

ilgili link
  • safi dolandırıcı olan sitedir. başlarda ürünleri yolluyordu daha sonra tedarikçisinin ürünleri yollamadığını öne sürerek siparişleri göndermeyi kesti. piyasayı binlerce lira dolandırdı. şahsıma yüklü miktarda borcu bulunmaktadır. sakın ola bulaşmayın bu siteye. ne telefonlara bakıyorlar ne de başka bir şey. yalanlarından başka hiçbir şeyleri yok. başlarındaki şahıs kayhan kikkaya’dır. şirket ismi method bilişim’dir.