şükela:  tümü | bugün
  • lg notebookumun adaptör girisinin bozulmasıyla tanıştığım şirket. garantisi dolmuş olan bilgisayarın izmirdeki tek yetkili servisi olduğundan eliniz mahkum oraya götürürsünüz bilgisayarı. adaptör ve servis ücretinin toplamı size bilgisayarın kendi değerinin yarısına patlar. dolarla ödemek isterseniz de kabul etmiyorlar. doların kriz nedeniyle coştuğunu da düşünürsek gayet iyi para kaznıyorlar şu ara...

sitesini de vereyim: http://www.tecpro.com.tr/index.htm
  • lg notebook servis firması lakin hiç bir şeyi becerememektedirler şöyle ki dizüstü bilgisayarımın fanı ve alt yön tuşu bozuldu gönderdim kendisini lg servisine bu frmanın uğraştığını öğrendim sonra günler geçti bekledim bekledim yaklaşık 25 gün sonra gönderdiler sorunu çözülmemiş bi şekilde sonra tekrar gönderildi bir baktım ki alt yön tuşunu tamir edip ctrl tuşunu bozmuşlar şimdi korkuyorum tekrar göndermeye böyle bi firma tabi aramalarımda yarım saat bekletmelerinden bahsetmiyorum. lg notebooklarından memnundum fakat servis olayı fikrimi değiştirdi

edit:
    ctrl tuşu içinde gönderdim ayın 13ünde hala bir tuşu yapacaklar ve işin garip tarafı bilgisayarımı kaybettiler arayacağız deyip aramıyorlar bekliyorum bekliyorum bekliyorum..

edit2
    ctrl tuşunu 1 aydır yapamayan firma ayrıca
    (bkz: #20579848)

edit3
    ctrl tuşunu tamir ettikten sonra bluetooth umu bozmuştur kendileri
  • lg notebook servis konusunda insani kanser eden firma. garantiye verdik 14 gundur islemde olmasina ragmen "henuz bakilmadi sirasini bekleyin beyfendi" demesine kardesim kac yuz tane notebook`a bakiyorsunuz ki sirasi gelmedi henuz dememe "beyfendi butun izmrin notebooklara bakiyoruz biz" diye cevap verebilen yuzsuz firma.

sanirim tum izmir`in notebooklarina baktiklarina gore yuzlerde notebooka bakiyorlar sanirim. kesinlikle notebook verilmez bunlara sira cok...

sonuc:lg notebook alacaksaniz berbat otesi garanti servisi var servise verecek paraniz yok ise almayin sakin.

p.s:lg musteri hizmetlere lafim yok cok nazikler, onceden uyarmislardi gerci, beyfendi servise vermeden once bir telefondan destek vermeye calisalim size boylece belki daha az vakit kaybedersiniz servisle ugurasmayarak demislerdi...
  • kullandığım lg e500'ün ısınma problemi nedeniyle tanıştığım servis. istanbul'da 1 şubeleri var sadece. mecidiyeköy'den kağıthane'ye çıkarken. onu da bulana kadar insanı sinir küpü ediyorlar zira adres tarif etmeye üşenen elemanlara sahipler. daha sonra e500'lerin kronik sorunu ekran menteşesinin kırılması nedeniyle telefon ettim, 250 lira tutar dediler. şu an kapağını sabitledim, öyle kullanıyorum. kafam raad.
  • teknik servisini aradığınız zaman telefonu açıp kenara koyan çalışanlara sahip şirket. allah düşürmesin.
  • benq 2411z monitörüm arızalandı.

bu servisi aradım ve monitörü aynı gün yolladım. monitör ertesi sabah 9'da kendilerine ulaştı.

saat 11'de aradığımda monitördeki sorunu saptadıklarını, değişim için talepte bulunduklarını tarafıma ilettiler.

yeni ürün tarafıma 2 gün sonra ulaştı. müşteri hizmetleri de gayet ilgiliydi.

açıkçası türkiye gibi bir ülkede benim için şaşırtıcı derecede iyi bir deneyim oldu.

umarım herkesin sorununu bu şekilde hızlı çözüme ulaştırırlar.