• --- spoiler ---

-yeah, see if you can make a non dick bong.
    -yeah, that's the name of the south korean president.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

doğaçlama şovu sabote ettikleri sahne favorim.
    skeç için verdikleri malzemeler: 11 eylül, charlie hebdo, robin williams, bill cosby...

-biri "starbucks" mı dedi?!
    -hayır kimse "starbucks" demedi*

--- spoiler ---
  • yeni trailer'ı ilkinden daha iyi olan film.

--- spoiler ---

there are no chicks with dicks just guys with tits*
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---
    samantha: do i have "fuck me" eyes?
    ted: no, you have "give me the ring, my precious" eyes
    (bkz: amanda seyfried)
    --- spoiler ---
  • oncelikle ilk film ile ilgili dusuncelerim bunlardi. (bkz: #30333820)
    bu filmde seth bence ilk filminden daha iyiydi. ama genel olarak yine bir "saheser" degil bence. ilkiyle ayni kalitede eglenceli bir film.

cok guldugum sahne :

--- spoiler ---

comic con da bir odaya dalarlar.

john - selam, siz çocuklardan biri konusan bir oyuncak ayi gördünüz mü?
    nerd - sshhh yeni süperman'i anons edecekler.
    anons yapan - yeni süperman......jonah hill!
    john - fuuuuuuuck !!
    --- spoiler ---
  • izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamadığınız filmlerden. 2 saat sürüyor ama 20 dakikada bitiyor sanki.

--- spoiler ---

morgan freeman: what do you think?
    ted: i think i wanna sleep on a bed made of your voice

--- spoiler ---

aksdhafasdg
  • amanda seyfried ve gollum'un karşılaştığı sahnede kahkaha attığım film.
  • --- spoiler ---

morgan freeman: ted, sen özelsin. dünyaya bir ilham kaynağı olabilirdin. bir lider, bir rol modeli olabilirdin. ama sen justin bieber oldun.

--- spoiler ---
  • herkes aklına gelen esprileri yazıp kavanoza atmış, sonra da hepsini çekmişler. işin içine biraz daha para girince kalite de şahane olmuş.

çok komik, gidin.
  • ted'e ilk filmden sonra hasta olmuştum böyle piç bir ayı ile arkadaş olmayı ben de isterdim gerçekten. ofis bilgisayarımın arka planını aylarca ilk filmde markette kasiyer kıza sakso çektirme hareketi yaptığı resim süsledi. ikinci filmin açılışıyla da bir gördüm ki kasiyer kızla evlenmiş bizim ted. sonrasında ise ben insanım - sen oyuncaksın mücadelesi ile sürdü gitti film.

ilk filme oranla gerçekten çok başarılı olmuş. yanınızda sevgiliniz varken bile ulan kıza ayıp olur mu böyle bel altı espriler demeden kahkaha atıyorsunuz. hayatımda zenci malı üzerine yapılacak bir makaraya güleceğim aklıma gelmezdi.

özellikle muhteşem gatsby üzerinden dönen fitzgerald muhabbeti ve rocky'nin ezeli rakibi clubber lang'i soyadı yapma mevzusu öldürdü. kesinlikle kaçırılmaması gereken bir film. ve çocuk filmi değil gitmeyin küçüklerle boşuna yazık olur.
hesabın var mı? giriş yap