şükela:  tümü | bugün
  • jason sudeikis adli amerikali komedyenin canlandirdigi antrenor. avb*'ye nazire yapilircasina yaratilan bu karakter tottenham hotspurs takimini bir sure* calistirmis ancak oyuncularin sikayetiyle gorevine son verilmistir. amerikan futbolu kulturuyle geldigi icin futbola yabanci biridir ve amerikan futbolu kurallarinin futbolda da ayni oldugunu zanneder. bu skec aslinda amerikalilarin, butun dunyanin hastasi oldugu, "futbol" oyununa olan ilgisizligi ve cehaleti ile dalga gecer.

    tottenham'in yanisira bir sure nbc'de ingiltere premier lig maclarini yorumlamistir. manchester city'i jennifer lawrence'a, west ham united'i pick up kamyonete benzetir.
  • 2015-2016 premier lig sezonu için tottenham hotspur ile anlaşmış ancak daha sezon başlamadan takımdan kovulmuştur. ayrıca spurs taraftarı kendisine wanker lakabını takmıştır. takımdan kovulmasının ardından amerika’da bir kız futbol takımında baş antrenörlük yapmış, aynı zamanda nbc televizyonunda spor yorumculuğu görevinde bulunmuştur. kendisi adına başarılı geçen birkaç ayın ardından leicester city takımının başına geçmiş ve amerikan futbolu kökenli olmasına rağmen sezonu şampiyon olarak tamamlayıp büyük bir başarıya imza atmıştır. tottenham aynı sezonu ikinci olarak tamamlamıştır