şükela:  tümü | bugün
  • *adı üstünde ted'in polatlı şubesi..
    eski bir okulun isminin değişmesiyle ve yenilenmesiyle oluşan bir okuldur..
    bozkırın ortasında ama çok sıcak dostların kazanılabilindiği bir yerdi, ama ted yönetiminde değişen karakterler nedeniyle ticarethane gözüyle bakılmaya başlanmış ve alternatifi olan her aklı başında insanın uzaklaştığı, eski güzelliğini artık kaybetmiş ted artığı..
  • her geçen gün yönetimsel hatalardan dolayı bulunduğu çevrede itibarını kaybeden ancak çalışkan ve özverili öğretmenleri sayesinde ayakta kalabilen ted'imsi.
  • eski okulun adı polatılı eğitim kültür vakfı özel ayhan gökay bush lisesi idi
  • eski yönetimin hataları yüzünden çok kan kaybetmiş, şimdilerde tekrardan toparlanmaya çalışan türk eğitim derneği'ne bağlı bir okul. bizim zamanımızda çok iyi hocalar vardı şimdilerdeki durumu bilemeyeceğim.
  • vakif koleji iken idare,ogretmenler ve ogrencilerin tam bir aile yapisinda oldugu, kaliteli egitimi ile goz dolduran bir kolej idi. ted kolejine donusum surecinde ilk idareciler de basarili idi ama suanki yonetim sadece ted markasinin ekmegini yemektedir. basindaki idareci sanirim franchise olarak adini almis, kendini dernekten ustun goren eski tip bagir cagir bir idareci. onceden diger alternatifin samanyolu koleji olmasinin bolca ekmegini yiyordu, simdi de umitkoy, cayyolu ve ya baglica gibi polatliya yakin yerlesim birimlerinden gelenlerin ted adini gorup bir sey sanmalarindan yararlaniyor. ted markasini gectim, eski adi vakif koleji olan okulumun bu kalitesizlige suruklenmesi, polatli gibi alternatifin az bulundugu yerde insani gercekten uzuyor.
  • ahlaksız yöneticilere sahip okuldur efenim. çalışanlarının hakkını yemek bunlarda, her türlü mobbing bunlarda. tek kelimeyle rezil bir yer. çocuğunuz varsa göndermeyim.