şükela:  tümü | bugün
  • yeniköy'de açılan çok güzel pub. 2. katta çimlerin üzerinde ve salıncaklı masada içki içmeyi mutlaka deneyin.
  • ismiyle "ayı gibi için" subliminal mesajını çok güzel veren yerdir.
  • son zamanlarda gittiğim en güzel mekanlardan biri. bira çeşitliliği çok fazla ve istanbul'da bulamayacağınız bir sürü birayı deneme şansınız var. üst katların dekorasyonunda değişiklik yapmışlar ve özel partiler için de kiralanabiliyor. ayrıca benim için en önemli olan şey gece 3'e kadar mutfaklarının açık olması sanırım. geç saatlere kadar içip acıkınca, yemek yemek için açık yer arama zahmetinden insanı kurtarmışlar. yemeğini de yiyip toptan geceyi bitirebiliyorsun. 10 numara mekan olmuş. sürekli menülerine ekledikleri yeni biraları ve her biraya özel tasarım bardaklarıyla beni benden aldılar. istanbul'da güzel şeyler de oluyor.
  • yeniköy tayfanın mahalle barı hamburgerleri çok hoşuma gitti. 90 çeşit biraları varmış yavaş yavaş denemeye başladım. hepsini denedikten sonra favorimi editlerim. web sitesi
  • yeniköy'de samimi, küçük tatlı bir mekan. patatesi de oldukça büyük. ancak sokağa komşu olması bence olumsuz yönü.