• istanbul'da bir anda turemis bir hazir giyim marketi zinciri. baska illerde de turemis olabilir elbet ancak emin degilim. websitesine baktim haziran 2007de kurulmus, ancak ben yogun olarak gectigimiz 1-2 ay icinde gormeye basladim. evet bu bir magazadan ziyade bir market , zira farkli. bir kere vitrin yok, camin hemen onunden baslamislar mallari dizmeye. ceket, mont, vs giysiler askida gorunuyor, baska bir takim seyler de ayni supermarkette sebze reyonu gibi bir duzenleme ile teshir ediliyor. sosyete semtleri degil de orta tabaka semtlerde son gunlerde habire gorur oldum. soylentiye gore zapsu ailesine aitmis, bir de kardesi evdi varmis, o da ev urunleri icin.
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • sanırım küçükken (2010 yılı olsa gerek) topu inşaata kaçmış ve trabzonsporlu inşaatçılar tarafından hunharca si..neyse..
  • çin malı ürünleri olan bi milyoncu mağzalar zinciri...enteresan ve hakkaten işe yarar şeyler çıkabiliyor bazen...arada bakmakta fayda var.
  • 4 şubat 2012 gaziantepspor galatasaray maçı başlığında bugün çılgın atmaktadır.

maçı bıraktım kendisini takip ediyorum an itibariyle.
  • trabzon'lu inşaatçılar tezimi ısrarla destekelyen yazar.

(bkz: #28546503)
  • düzenli olarak yaptığım ziyaretlerimde çok sevimli eşofman ve pijamalar bulduğum hazır giyim zinciri. bir dönem t-box el değiştirdikten sonra ortadan yok olan o buruş buruş t-box ürünlerinden satmışlardı geçen sene ama maddi açıdan istediğim durumda olmadığım için alamamıştım.
  • gece gece aylardır aradığım içeriği bana hiç bir ücret talep etmeden mesaj vasıtasıyla gönderen, güzel insan.
  • henüz dili dönmeyen çocuğun "kedi" deyişi.
  • kavacık'ta da bir mağaza açmışlar. 26 eylülde 38 liralık faturanın 8 lirasını iade ettim. kredi kartıyla çekildiği için iade formu düzenlendi. azami 30 gün içinde karta iade işleminin yapılacağı söylendi. iade işlemi 45 gün sonra o da mağaza sorumlusunun defalarca ikaz etmesi neticesinden yapıldı. büyük bir firma olmak istiyorlarsa mali işlerde beceriksizleri çalıştırmasınlar. bu kadar amatörce çalışan bir mağaza zinciri anlayın artık.
hesabın var mı? giriş yap